Russlebiffen Skrevet 12. juli 2006 Skrevet 12. juli 2006 Hei. Har et lite problem når jeg skal spille Unreal Tournament. Det går alt for fort. Hastigheten varierer fra normal til det dobbelte med noen sekunders mellomrom. Noen som aner hva som er galt?
LMH Skrevet 12. juli 2006 Skrevet 12. juli 2006 Opplever akkurat det samme sjølv så det her vil eg og gjerne ha svar på.
TCi Skrevet 12. juli 2006 Skrevet 12. juli 2006 Hvilket operativsystem bruker du? Windows 98 har ingen fartsbegrensning i motsettning til Windows 2000/XP i spill. Slik at gamle spill går fortere enn vanlig.
Russlebiffen Skrevet 12. juli 2006 Forfatter Skrevet 12. juli 2006 (endret) XP. Jeg og et par andre prøvde å spille det på lan, og det visste seg at alle hadde det problemet. Eneste pcene har til felles er at er bærbare. Nyeste drivere og spillet er patchet. :/ Endret 12. juli 2006 av Russlebiffen
TCi Skrevet 12. juli 2006 Skrevet 12. juli 2006 Merkelig. Har prøvd dette selv på XP og merket ingenting. Lenge siden jeg testet, kan ikke huske noen problemer. Sjekk om det er en instilling i spillet som begrenser antall fps spillet yter. Slik at det ikke varierer veldig. Kan være problemet.
Russlebiffen Skrevet 13. juli 2006 Forfatter Skrevet 13. juli 2006 Se der ja, var visst bare å slå på vsync...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå