Gjest Slettet+130498 Skrevet 8. juli 2006 Skrevet 8. juli 2006 har kjøpt meg x-box 360 core versjonen med et minne kort. hvor mye/mange saver kan jeg ha på minne kortet, og siden jeg ikke har adsl har jeg da bruk for harddisk? skal ikke spille live eller laste ned noe siden jeg ikke har adsl! og hvor mange minne kort kan jeg maks ha i maskinen om gangen?
Gjest Slettet-t9DveYkZ Skrevet 8. juli 2006 Skrevet 8. juli 2006 Det er vel plass til to minnekort i maskinen, og disse er på 64MB hver, noe som burde holde til en god del savegames. Harddisken brukes jo til caching i spill som Oblivion, men jeg vet ikke om man merker stor ytelsesforskjell. Og forøvring; få tak i ASDL. Xbox Live er en ypperlig sak.
Gjest Slettet+130498 Skrevet 9. juli 2006 Skrevet 9. juli 2006 men kan jeg laste ned fra xbox live og lagre det på minne kortet? tenkte på sånt som ekstra biler til pgr3 og nye kart til perfekt dark.
Zappza Skrevet 10. juli 2006 Skrevet 10. juli 2006 Det er vel plass til to minnekort i maskinen, og disse er på 64MB hver, noe som burde holde til en god del savegames. Harddisken brukes jo til caching i spill som Oblivion, men jeg vet ikke om man merker stor ytelsesforskjell.Og forøvring; få tak i ASDL. Xbox Live er en ypperlig sak. 6453830[/snapback] Jeg opplevde stor forskjell i hvor lang tid det tar å loade brett. Uten harddisken måtte jeg laste mapet på nytt hver gang jeg gikk inn og ut av en dør, med hdd trengte jeg bare å laste en gang
-sparks- Skrevet 10. juli 2006 Skrevet 10. juli 2006 Det er vel plass til to minnekort i maskinen, og disse er på 64MB hver, noe som burde holde til en god del savegames. Harddisken brukes jo til caching i spill som Oblivion, men jeg vet ikke om man merker stor ytelsesforskjell.Og forøvring; få tak i ASDL. Xbox Live er en ypperlig sak. 6453830[/snapback] ikke alle som kan få tak i det vet du *rompesparker regjeringen*
Zappza Skrevet 10. juli 2006 Skrevet 10. juli 2006 ikke alle som kan få tak i det vet du *rompesparker regjeringen* 6464136[/snapback] Jeg kan ikke få, laster ned nye biler over ISDN jeg
Gjest Slettet+130498 Skrevet 10. juli 2006 Skrevet 10. juli 2006 jeg får adsl men teite tele2 mener at de kan bruke opp til 30 dager på å gi meg adgang til det! kan man bruke en ekstern hdd til cache? eller kan man bruke et nr2 minne kort til det? og kan jeg lagre ting som biler og kart på minne kortet?
Zappza Skrevet 10. juli 2006 Skrevet 10. juli 2006 jeg får adsl men teite tele2 mener at de kan bruke opp til 30 dager på å gi meg adgang til det! kan man bruke en ekstern hdd til cache? eller kan man bruke et nr2 minne kort til det? og kan jeg lagre ting som biler og kart på minne kortet? 6464239[/snapback] Går ikke med ekstern HDD til cache. Det skal du kunne ja. Ville uansett kjøpt HDD en av de få tinga som er verdt å kjøpe. Forsvarer ikke prisen på 800 da
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå