Ingeniørstudent Skrevet 29. juni 2006 Skrevet 29. juni 2006 Har tenkt å skaffe meg Breastplate of the chromatic flight. Har 6 / 10 frayed abomination stitchings og har begynt å lete etter Blood of Heroes, men lurer på om blood of heroes dropper fra mobs eller om de bare ligger rundt om i EPL / WPL ? Og går det an å kjøpe Chromatic Carapace på AH ?
Adversary Skrevet 29. juni 2006 Skrevet 29. juni 2006 Chromatic carapace er en rare dropp fra rends mount i ubrs som er BoP. Blood of Heroes finner du spredd over hele pleaguelands
anon12234 Skrevet 29. juni 2006 Skrevet 29. juni 2006 blood of heroes er små røde dammer på bakken i plagualands. husker jeg sprang rundt en hele natt for å finne de forbaska dammene. lykkerus da jeg fant den siste. men ta av alt av armor osv øfr du trykker på en dam, det spawner 2 ubermobs som dreper deg. med mindre du er mage og kan CC de eller no
Ingeniørstudent Skrevet 29. juni 2006 Forfatter Skrevet 29. juni 2006 ok, takker for svar, men er det ikke bestemte koordinater for hvor blood of heroes er da? coords? WPL/EPL er jo kjempestort
Ingeniørstudent Skrevet 29. juni 2006 Forfatter Skrevet 29. juni 2006 I skrivende stund så fant jeg en Blood of heroes nå Løp fra han fyren som spawna jeg
Empire of the Sub Skrevet 29. juni 2006 Skrevet 29. juni 2006 Jeg fant en oppover mot heartglen ihvertfall.. den smale bakken opp ditt.
Poor Leno Skrevet 29. juni 2006 Skrevet 29. juni 2006 Har selv ett stykk Carapace, 1 scale og 2 stichings.... A long way to go.... ;D
Ingeniørstudent Skrevet 29. juni 2006 Forfatter Skrevet 29. juni 2006 Må nesten fortelle om gårsdagens Strat baron run. Frayed abomination stitchings dropper jo 100% en gang. Men i går så droppet den 5 ganger! Og jeg fikk alle sammen Var veldig heldig med drop chance da
LuggagE Skrevet 29. juni 2006 Skrevet 29. juni 2006 IKKE prøv deg på dette hvis du ikke har tid til omtrent 200 UBRS runs. Jeg tuller IKKE, den har droprate på omtrent 1/150 runs. Og ALLE ruller need når den dropper, så gang de 200 runsene med 10 mennesker. Dette er IKKE verdt det, lover deg...
Poor Leno Skrevet 29. juni 2006 Skrevet 29. juni 2006 Hehe Det droppet ganske fort for meg! 5'te gang elns! Lucky me for a change ;D
AnVli..p4 Skrevet 29. juni 2006 Skrevet 29. juni 2006 De "ubermobs" er easymode som druid da... bare loote og stikke av i travelform enkelt og greit.. husker selv at jeg ville ha epic pants som trengte det samme, men ga opp etter å ha funnet 2 Blood.. utrolig mye jobbing for en bukse som er like bra som Cenarion.. imo. ubrukelig tids waste..
Jørgen Sørheim Skrevet 29. juni 2006 Skrevet 29. juni 2006 Bare så det er nevnt, det er forbannet irriterende å være i Strat-gruppe med folk som ruller på stitchings/thread, sånn i tilfelle de får tak i pristine hide/chromatic carapace. Det var et helvete når jeg skulle ha hatten min, hadde hide + crystals, og manglet stitchings og thread. Da skulle absolutt alle trille, for "tenk om de kanskje vant hide/carapace en gang opp og frem i tid".
ugotabanana Skrevet 30. juni 2006 Skrevet 30. juni 2006 Jeg fikk Pristine Hide of the Beast for ett år siden, folk som roller på stichings uten engang ha hide eller carapace har jeg lite til overs for generelt sett om noen andre i gruppen har hide eller carapace... Skaff epic delen først gutta, og regn med mange UBRS runs..
PSV Skrevet 30. juni 2006 Skrevet 30. juni 2006 IKKE prøv deg på dette hvis du ikke har tid til omtrent 200 UBRS runs. Jeg tuller IKKE, den har droprate på omtrent 1/150 runs. Og ALLE ruller need når den dropper, så gang de 200 runsene med 10 mennesker. Dette er IKKE verdt det, lover deg... 6406236[/snapback] Uhm? Hørt om master looter? Anyways, droppa 3 ganger PÅ RAD hos oss nå..
Zlascher Skrevet 11. juli 2006 Skrevet 11. juli 2006 Droppa en gang for warrioren min,, da tapte jeg roll mot en !MAGE!, trodde jeg skulle klikke,, For det er bare warriors/paladins som kan bruke den, eller kan den brukes til andre quests e.l. ?
Dʋgɢtung Skrevet 11. juli 2006 Skrevet 11. juli 2006 Jeg trodde faktisk clothbrukere hadde bruk for den, men det har de altså ikke iflg thottbot. Jeg siterer: The carapace has 2 uses only. 1) Make Mail Leggings. 2) Make a Plate Breastplate. Since it is Bind On Pickup, anyone who rolls on this and is not able to wear Mail Armor or Plate Armor should immediately be kicked from the raid and put on permanent ignore status.
Jørgen Sørheim Skrevet 11. juli 2006 Skrevet 11. juli 2006 Plate-chest til warrior og paladin, og mail-legs til hunter og shaman.
Gundersen Skrevet 11. juli 2006 Skrevet 11. juli 2006 Ta faste runder med guilden, da går det fort og greit.
likferd Skrevet 11. juli 2006 Skrevet 11. juli 2006 Bare så det er nevnt, det er forbannet irriterende å være i Strat-gruppe med folk som ruller på stitchings/thread, sånn i tilfelle de får tak i pristine hide/chromatic carapace. Det var et helvete når jeg skulle ha hatten min, hadde hide + crystals, og manglet stitchings og thread. Da skulle absolutt alle trille, for "tenk om de kanskje vant hide/carapace en gang opp og frem i tid". 6406351[/snapback] Nå er ikke stichling bare brukt til den drittarmoren fra ubrs... Du trenger den til libram for å få 10 NR head/leg, du trenger den til questen for å få earthstrike på exhalted i CH, osv.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå