Ingenting Skrevet 7. juni 2006 Skrevet 7. juni 2006 Er level 25 nå! Gjort mye rart og mange oppdrag, men har ikke begynt på hovedoppdraget. Altså mainstoryen. Alt jeg har gjort der er å følge han tronearvingen til et fort oppe i fjellene. Etter dette dro jeg ut i verden. Gjorde det som falt meg inn. Men nå. 24 levler og snart 60 timer etter har jeg helt glemt hovedoppdraget. Finner ikke ut hva jeg skal gjøre. Leser på Quest, men finner ikke hvilke oppdrag som skal følges. Har selvsagt prøvd å fulføre alle aktive quest, men får tydeligvis ikke det rette Questen. Hva har skjedd?
Ingenting Skrevet 7. juni 2006 Forfatter Skrevet 7. juni 2006 Jepp, får ikke ut noen ledetråder til hvilke Quest jeg skal gjøre. Hvilke Quest skal jeg gjøre etter at jeg har ført tronarvingen til fortet da? Sitter fullstendig fast!
Bamsemumsen Skrevet 7. juni 2006 Skrevet 7. juni 2006 Dra til Kvatch og snakk med soldatene der, eller han kapteinen. De trenger hjelp.
Ingenting Skrevet 7. juni 2006 Forfatter Skrevet 7. juni 2006 Jepp, får ikke ut noen ledetråder til hvilke Quest jeg skal gjøre. Hvilke Quest skal jeg gjøre etter at jeg har ført tronarvingen til fortet da? Sitter fullstendig fast! 6260486[/snapback] Flott, tester ut om det er det!
Edmund Blackadder Skrevet 9. juni 2006 Skrevet 9. juni 2006 Kan vel slenge meg på denne tråden for å spørre om noe annet ang. main quest. Jeg har dratt langt opp i fjellene til den statuen av en dame, det er 2-3 folk der som ber, og det er masse "Wisps" rundt om kring. Questen sier at jeg må samle en slags "Dust" fra disse wispene, men hva enn jeg gjør så får jeg det ikke til/skjønner ikke hva som må gjøres.
DidzisK Skrevet 9. juni 2006 Skrevet 9. juni 2006 Jepp, får ikke ut noen ledetråder til hvilke Quest jeg skal gjøre. Hvilke Quest skal jeg gjøre etter at jeg har ført tronarvingen til fortet da? Sitter fullstendig fast! Har du snakket med Martin selv? Han leser bøker og finner ut at han trenger noen ingredienser og ting som bare du kan finne.
DidzisK Skrevet 9. juni 2006 Skrevet 9. juni 2006 Jeg har dratt langt opp i fjellene til den statuen av en dame, det er 2-3 folk der som ber, og det er masse "Wisps" rundt om kring. Questen sier at jeg må samle en slags "Dust" fra disse wispene, men hva enn jeg gjør så får jeg det ikke til/skjønner ikke hva som må gjøres. Som det er påpekt så mange ganger her, er Azuras star kanskje den beste artifacten i hele spillet, og det blir for dumt å bare gi den til Martin for å ødelegge. Når det gjelder wispene, er det bare å drepe dem og ta innholdet, så går du til Azuras statue og snakker med den.
Edmund Blackadder Skrevet 9. juni 2006 Skrevet 9. juni 2006 (endret) Edit: Fikk det til, men det kommer bare "Nothing Happens" hver gang.. Står at dawn or dusk... kan noen gi meg en spesifikk tid jeg må gjøre det? Endret 9. juni 2006 av Edmund Blackadder
Kjell Fisk Skrevet 9. juni 2006 Skrevet 9. juni 2006 Menne hva kan man bruke den Azura`s artifacten da?
Kasu Skrevet 9. juni 2006 Skrevet 9. juni 2006 (endret) Menne hva kan man bruke den Azura`s artifacten da? 6278087[/snapback] Azuras star kan brukes akkurat som en Grand Soul Gem, man kan altså lade den med magi som man igjen kan bruke til å forhekse våpen/beskyttelse eller lade magiske våpen. Det som er spesielt med Azura's Star er at den kan brukes gjentatte ganger Endret 9. juni 2006 av Sir Eatsalot
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå