graks Skrevet 29. april 2006 Skrevet 29. april 2006 alan wake er det nye spillet til remedy som laget max payne spillene.remedy sier at de blir ikke og vise fram alan wake på e3 messen.det er dårlig nytt synes jeg,forde at alan wake var et av få spill som jeg gledet meg til og få se mere til på e3 messen. http://pc.ign.com/articles/703/703764p1.html
Pastor Lorentzen Skrevet 29. april 2006 Skrevet 29. april 2006 Om ikke spillet skal lanseres før jul så er det heller ingen vits i å vise det frem på E3. E3 er tross alt en handelsmesse der spillene som skal lanseres fra nå og frem mot jul skal vises frem.
Gjest Slettet+130498 Skrevet 29. april 2006 Skrevet 29. april 2006 Om ikke spillet skal lanseres før jul så er det heller ingen vits i å vise det frem på E3. E3 er tross alt en handelsmesse der spillene som skal lanseres fra nå og frem mot jul skal vises frem. 6007982[/snapback] vel hva er det stalker har gjort der da?
ttt Skrevet 29. april 2006 Skrevet 29. april 2006 Trur eg overlever sjølv om vi ikkje får vite noko meir om Alan Wake under årets E3. Rekner med at vi får rikelig med info når utgivelsedatoen nærmar seg. Om ikke spillet skal lanseres før jul så er det heller ingen vits i å vise det frem på E3. E3 er tross alt en handelsmesse der spillene som skal lanseres fra nå og frem mot jul skal vises frem. 6007982[/snapback] vel hva er det stalker har gjort der da? 6008036[/snapback] Utviklarane deler ut drops, det er da ein godkjent grunn for å reise til E3. Stalker skulle kome ut for ei stund sidan, derfor har dei presentert det på E3.
edds Skrevet 29. april 2006 Skrevet 29. april 2006 Ang. spill på E3: Warhammer Online er satt til 2007, og det skal vises frem Takk gud!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå