Gå til innhold

Dungeons & Dragons


Anbefalte innlegg

Skrevet

Lasta ned trial på 7 dager til D&D igår! Meget bra spill.. Men er litt usikker om hvordan man begynner, lurte på om noen visste om D&D side? :)

 

Tenker litt på guider å slike ting :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Lasta ned trial på 7 dager til D&D igår! Meget bra spill.. Men er litt usikker om hvordan man begynner, lurte på om noen visste om D&D side? :)

 

Tenker litt på guider å slike ting :)

5978343[/snapback]

Hvor fant du den trialen?

Skrevet

Man skal alltids først prøve spillet før man kan si om det er for dårlig til å kjøpes eller ikke, om dette ikke er mulig, hør på folk på gamer.no, om dette ikke er mulig, hør på en random artikkel :tease:

 

Jeg laster ned spillet nå, håper det blir 7 gøy dager:p

Skrevet

Går jo ikke ann og høre på hva eventuele blad og spill sider sier om et spill, de vet ikke hva DU liker. Men spilte betaen, mildt sagt en STOR skuffelse, men kunne vært morsomt og sett hvordan spillet var nå :)

Skrevet

Jeg synes spillet er veldig bra. Det er veldig ulikt WoW og de fleste andre spillene i samme sjanger. Smak og behag :p

 

Spiller på Aureon serveren.

Skrevet (endret)

Ja det er veldig unikt og annerledes en feks wow, noe som sikkert er bra for noen, men føler at de ikke har fått den store folkemassen spillet trenger. Litt irriterende at jeg er vant til wow eq2 osv, for jeg vil like D&D online, men får det ikke til :(

Endret av Crispin

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...