Hagforce Skrevet 23. april 2006 Skrevet 23. april 2006 Hei Har en harddisk som har tatt helt kvelden. Lager slike hakke lyder, og bios finner den ikke. Ja, litt sent å tenke på backup nå Har div data på den jeg skulle ha hatt ut igjen, så da blir vel rekonstruksjon gjennom ibas eller lignende eneste alternativ. Hdden er en vanlig 60gb ide disk. Er det noen som har fått utført noe sånt som kan si litt om hvor dyrkjøpt denne erfaringen kan bli? Takker for alle tips
BMP Skrevet 23. april 2006 Skrevet 23. april 2006 Hva er det som har skjedd med disken? kan du ikke finne den på noe som hels måte? Prøv å laste ned en demo av denne, innstaller og se om den finner disken.
Hagforce Skrevet 23. april 2006 Forfatter Skrevet 23. april 2006 Desverre tror jeg nok den ikke har psykiske problemer, men fysisk. Har prøvd diverse software for å få liv i den uten resultat. Ulyden er pickupen som står å "slår".
klilleng Skrevet 23. april 2006 Skrevet 23. april 2006 Hdden er en vanlig 60gb ide disk. 5971981[/snapback] IBM "DeathStar"? Uansett utrolig kjipt når sånt skjer..
Hagforce Skrevet 23. april 2006 Forfatter Skrevet 23. april 2006 IBM "DeathStar"? Japp, er nok det.....
Ar`Kritz Skrevet 23. april 2006 Skrevet 23. april 2006 IBAS tar 3500,- pluss mva bare for å analysere disken, og så begynner det å koste penger.
Hagforce Skrevet 23. april 2006 Forfatter Skrevet 23. april 2006 Ja, jeg la merke til de stive prisene på hjemmesiden deres. Men det sier ingen ting om hva totalen kan komme på. Noen som har erfaring med dette?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå