Gå til innhold

Hva spiser du til frokost?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ja, hva spiser du til frokost? I ukedagene hopper jeg som regel over, da jeg kjøper meg mat på skolen. I helgene hos pappa; Diger frokostbord, så får aldri sove lenge der. Helgene hos mamma, da er hele familien i stallen for å ri kl 10.00(minus meg), så da er det sove lenge og Crusli Sol Frokost :w00t:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Grovt brød med hjemmelaget syltetøy. Hver dag, hele året. Sjelden jeg spiser noe annet, men jeg må ha en stabel brødskiver hver dag for ikke bli sulten resten av dagen.

Skrevet (endret)

Det der varierer.. Som oftest spiser jeg bare en bit med sjokolade, suger på en kjærlighet på pinne eller noe. Svelger alltid C vitamin, Multi vitamin og Omega 3 fettsyrer med noe vann og lett brus om morgenen.. Noen ganger gjør det meg mett.

Jeg spiste et stykke med krydderkake i dag.. Veldig lite, så hadde det ikke vært for alt jeg drakk på siden ville jeg aldri nøyet meg. Men sånn gjør jeg jo alltid om morgenen.. Vel, også spiste jeg 3 ruter med hvit sjokolade.

Pleier egentlig kun å spise et fast måltid om dagen, og det er som oftest sjokolade frokostblanding med 2 gulerøtter kuttet opp. Noen ganger blir det til frokost, men som oftest er det rundt 4-6 tiden.

Endret av Hunnerkongen
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...