Splitter Skrevet 10. april 2006 Skrevet 10. april 2006 (endret) Jeg har både grand soul gem og Azuras star, men likevel får jeg melding om at jeg ikke har store nok soul gem til å fange disse dremora monstrene i Oblivion. Finnes det større soul gem enn "grand", eller er det ikke mulig å fange dremora monstrene i soul gem? Edit: Er på level 15 hvis det har noen betydning. Endret 10. april 2006 av Splitter P. Inegal
Sir Zu Zwat Skrevet 10. april 2006 Skrevet 10. april 2006 Hvor får du Azuras Star? Vet dessverre ikke svaret på spørsmålet ditt.
Splitter Skrevet 10. april 2006 Forfatter Skrevet 10. april 2006 (endret) Hvor får du Azuras Star? Vet dessverre ikke svaret på spørsmålet ditt. 5898974[/snapback] Edit: klarer ikke å få bildet i en spoiler Endret 10. april 2006 av Splitter P. Inegal
valentino Skrevet 10. april 2006 Skrevet 10. april 2006 Finnes det større soul gem enn "grand", eller er det ikke mulig å fange dremora monstrene i soul gem? 5898942[/snapback] Black soul gems kan fange mennesker. det er skrevet om de på forumet.. bare å søke. De har 1600 i charge som Azura med grand soul i. Jeg har slutta å lage meg de fordi jeg ikke ser den store fordelen med å bruke dem.
Splitter Skrevet 10. april 2006 Forfatter Skrevet 10. april 2006 Black soul gems kan fange mennesker. det er skrevet om de på forumet.. bare å søke. De har 1600 i charge som Azura med grand soul i. Jeg har slutta å lage meg de fordi jeg ikke ser den store fordelen med å bruke dem. 5899222[/snapback] Men er dremora mennesker da? Trodde de var en slags demoner jeg. Hvis jeg får tak i slike black soul gems, så kan jeg altså fange dremora?
Mr.FOXHOUND Skrevet 10. april 2006 Skrevet 10. april 2006 Black soul gems kan fange mennesker. det er skrevet om de på forumet.. bare å søke. De har 1600 i charge som Azura med grand soul i. Jeg har slutta å lage meg de fordi jeg ikke ser den store fordelen med å bruke dem. 5899222[/snapback] Men er dremora mennesker da? Trodde de var en slags demoner jeg. Hvis jeg får tak i slike black soul gems, så kan jeg altså fange dremora? 5899304[/snapback] Dremora er demoner ja, men sjelen deres teller som en NPC-sjel. For en liste over hvilke sjeler de forskjellige skapningene har, kan du gå til www.chorrol.com For å lage Black soul gems, må du finne et Necromancer-alter. Hvis du legger en soul gem oppi der, og bruker en soul trap spell på alteret, blir den black. Dette får du bedre forklart hvis du blir med i Mage's guild.
Sir Zu Zwat Skrevet 10. april 2006 Skrevet 10. april 2006 Hvor får du Azuras Star? Vet dessverre ikke svaret på spørsmålet ditt. 5898974[/snapback] Edit: klarer ikke å få bildet i en spoiler 5899105[/snapback] Har fått tak i 1 nå. Hva må den fylles med for å best mulig effekt? Kan jeg skaffe flere?
Mr.FOXHOUND Skrevet 10. april 2006 Skrevet 10. april 2006 Hvor får du Azuras Star? Vet dessverre ikke svaret på spørsmålet ditt. 5898974[/snapback] Edit: klarer ikke å få bildet i en spoiler 5899105[/snapback] Har fått tak i 1 nå. Hva må den fylles med for å best mulig effekt? Kan jeg skaffe flere? 5899534[/snapback] Du kan bare få den ene Azura's Star, men til gjengjeld går det an å bruke den flere ganger. For best mulig effekt, må du fylle den med en "grand soul". Denne siden har listet opp alle monsterne du treffer på i spillet, og hvilke souls de har: http://chorrol.com/oblivion_help_bestiary.html
Sir Zu Zwat Skrevet 10. april 2006 Skrevet 10. april 2006 Hvor får du Azuras Star? Vet dessverre ikke svaret på spørsmålet ditt. 5898974[/snapback] Edit: klarer ikke å få bildet i en spoiler 5899105[/snapback] Har fått tak i 1 nå. Hva må den fylles med for å best mulig effekt? Kan jeg skaffe flere? 5899534[/snapback] Du kan bare få den ene Azura's Star, men til gjengjeld går det an å bruke den flere ganger. For best mulig effekt, må du fylle den med en "grand soul". Denne siden har listet opp alle monsterne du treffer på i spillet, og hvilke souls de har: http://chorrol.com/oblivion_help_bestiary.html 5899609[/snapback] Får man ikke se hvor de befinner seg? Goblin Warlord er grand f.eks. men hvor finner jeg dem? :o
M@R7!N Skrevet 10. april 2006 Skrevet 10. april 2006 Lettere å finne Xilivai, finner de i oblivion gates
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå