Gå til innhold

HD kabel, komponentinngangen?


_ducktales_

Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg har en xbox360 som er koblet med medfulkte HD kabel.. men jeg måtte sette den i en innngang på TVen som heter komponentinngangen. er det HD greier det også? eller skal jeg koble xbox med scart i stede? hva er best

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er helt rett at du satte den inn i komponentinngangen. Komponent er HD-greier ja (Scart er ikke HD-greier). Komponent er best. Håper dette var svar nokk :)

Skrevet

Jeg mener Microsoft ikke burde ha solgt Xbox 360 konsoller til folk som ikke er i stand til å lese, eller å få hjelp til å lese den medfølgende "Quick Reference Sheet", som omtaler hvordan man kobler boxen mot et TV apparat og andre enkle operasjoner.

Personer som ikke kan lese bør kontakte et familiemedlem for assistanse. Folk uten familie, kan spørre hvem som helst, da det er stor sannsynlighet for å møte en person som er både lese- og skrivefør her til lands.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...