SuperPjokkeN Skrevet 26. februar 2006 Skrevet 26. februar 2006 (endret) Har nå nylig kommet over Silkroad Online, det er et MMORPG spill som er langt inne i Open Beta fasen. Foruten noe lagg og litt fulle servere er dette et helt genialt MMORPG spill! For øyeblikket er spillet i Open Beta fase, som vil si at alle kan spille det som en test, men når spillet blir sluppet ut i fullversion vil det fortsatt være gratis. Det er ikke så veldig mange norske som spiller dette spillet for øyeblikket men jeg håper at vi kan få dannet et slags community (Guilds, og unioner f.eks). Jeg spiller på Babel serveren som er helt ny. Silkroad Online sin hjemmeside Her er noen screenshots: Screenshot 1 Screenshot 2 Screenshot 3 Jeg anbefaler alle til å prøve ut dette spillet. Advarsel: Dette spillet er svært avhengighets skapende Endret 26. februar 2006 av SuperPjokkeN
RoverS90 Skrevet 8. mars 2006 Skrevet 8. mars 2006 virka bra! laste ner nå men d går utroli treikt...
StarGazer Skrevet 8. mars 2006 Skrevet 8. mars 2006 Jeg har prøvd dette tidligere, men ga opp pga du var nødt til å grinde i en evighet etter skillpoints. Er det fremdeles slik nå?når kommer de andre faksjonene med i spillet?
SuperPjokkeN Skrevet 9. mars 2006 Forfatter Skrevet 9. mars 2006 Noen syntes det er dårlig og andre syntes det er ganske bra. Du har quests å holde på med hele tida, så å grinde etter skillpoints er ikke nødvendig. Vil nok si det er bare å prøve det for å finne ut om du liker det eller ikke=)
Luchy Skrevet 10. mars 2006 Skrevet 10. mars 2006 gikk fort lei. spilte til lvl 2 så var jeg ferdig xD
Darx* Skrevet 20. mars 2006 Skrevet 20. mars 2006 (endret) Jeg skal laste det ned når jeg kommer hjem, det er vel verdt å prøve det uansett Da har jeg prøvd det, virket spennende. Men er det noen andre som sliter med lag? Endret 20. mars 2006 av Darx*
SuperPjokkeN Skrevet 22. mars 2006 Forfatter Skrevet 22. mars 2006 hehe ja, lagg er et stort problem i dette spillet. Det morsomme begynner på lvl 20+. Men ihvertfall så har jeg tatt pause intill de får flere servere opp=)
Crispin Skrevet 24. mars 2006 Skrevet 24. mars 2006 Har litt cookie problmer så får ikke laget konto, men viss noe kan hjelpe meg med det hadde jeg blitt glad, bare til å sende meg en melding privat
h00v3r Skrevet 24. mars 2006 Skrevet 24. mars 2006 Laster ned nå, får se om dette virkelig er så bra som det ser ut
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå