Gå til innhold

Norton og fildeling


MrMorten

Anbefalte innlegg

Skrevet

hei.

Jeg har et lite hjemmenettverk hvor jeg deler filer og sånt. men jeg kommer ikke inn på denne dataen fra andre uten at jeg deaktiverer Norton firewall. noe dritt.

hvordan løser jeg dette?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

totalt umulig, eller, det går fint å deaktivere firewallen til Northon, men det hjelper ikkje så masse, har hatt akkurat samme problemet selv, og det resulterte til at eg unistallerte NIS. (northon internet security) då fungerte det :)

Skrevet
totalt umulig, eller, det  går fint å deaktivere firewallen til Northon, men det hjelper ikkje så masse, har hatt akkurat samme problemet selv, og det resulterte til at eg unistallerte NIS. (northon internet security) då fungerte det :)

5432936[/snapback]

 

 

Takk takk. har avinstalert norton og lakt inn annet virusprogramm og alt funker bra! :thumbup:

Skrevet

Jeg stiller meg sterk tvilende til at det er umulig. Du må sikkert bare legge til lokalnettet ditt i noe safelist eller liggnende. Ta en titt på options eller liggnende i NIS.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...