Gå til innhold

Vil denne boken være et godt kjøp?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Beginning C++ Game Programming er bokens tittel og som topic sier lurer jeg litt på om det er noen som har erfaringer osv. rundt denne boken?

 

 

Takker på forhånd for alle svar.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg ville i hvertfall satset på noe som tok for seg c++ i isolasjon

 

The C++ Programming Language, 3rd./special edition -- er rimelig komplett både som tutorial (om du har programmert før) og referanse ..

Skrevet

Om jeg husker rett er "Beginning C++ Game Programming" en bok beregnet for å lære C++ på en gøyere møte. Den går gjennom alt grunnleggende, og demonstrerer det man har lært ved å lage konsollbaserte spill.

 

Om det er den boken jeg tenker på, så vil jeg absolutt si at den virker interessant, og kanskje en grei måte å lære seg C++ på en gøy måte. Så kan man lese en mer avansert og "tørr" bok om emnet etter hvert..?

Skrevet

Jada, det jeg prøvde å si med den forige posten min var at det virket som boken gikk igjenom de grunnleggende tingene hos c++.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...