So|o Skrevet 15. oktober 2005 Skrevet 15. oktober 2005 Når jeg bruker "back-knappen" i Opera kommer jeg tilbake til forrige side uten at siden oppdateres slik den gjør i IE og Firefox. Noen som vet hvilke innstillinger jeg kan endre i Opera slik at internettsider oppdateres hver gang jeg trykker på frem/tilbake?
Martin A. Skrevet 15. oktober 2005 Skrevet 15. oktober 2005 Innstillinger -> Historikk og mellomlagring Der klan du vel sette "Aldri" på de 3 nederste. Har aldri prøvd å gjøre noe med det, siden jeg liker det slik det er. Og skjønner ikke hvorfor siden skal oppdateres hver gang man går tilbake.
So|o Skrevet 15. oktober 2005 Forfatter Skrevet 15. oktober 2005 (endret) Innstillinger -> Historikk og mellomlagringDer klan du vel sette "Aldri" på de 3 nederste. Har aldri prøvd å gjøre noe med det, siden jeg liker det slik det er. Og skjønner ikke hvorfor siden skal oppdateres hver gang man går tilbake. 5011631[/snapback] Fant ut av det nå. Måtte sette "memory cache" - "off" Grunnen til at jeg vil ha det sånn er at alt av flash og enkelte bilder på internettsidene forsvinner når jeg blar tilbake. Dette skjedde etter at jeg oppgraderte til Opera 8.5. Deler av siden blir rett og slett borte. Men alt funker nå som siden oppdateres hver gang. Endret 15. oktober 2005 av So|o
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå