Jimstar Skrevet 7. oktober 2005 Skrevet 7. oktober 2005 halla! Jeg leste nettopp på hp'en til span at de skal ha en farewell gig på rockerfeller 28 oktober! Jeg er sykt stor fan av span så jeg må dit! noen som vet hvor jeg kan fikse biletter? james
nr.4 Skrevet 7. oktober 2005 Skrevet 7. oktober 2005 er det 18 års grense?!?!?!?! Er vel alltid 18-årsgrense på rockefeller.
CurSe Skrevet 7. oktober 2005 Skrevet 7. oktober 2005 Hva er gig? Kan jeg tolke det som om at Span legger gitaren på hylla?
diversity Skrevet 7. oktober 2005 Skrevet 7. oktober 2005 (endret) Hva er gig? Kan jeg tolke det som om at Span legger gitaren på hylla? gig = spillejobb hier Endret 7. oktober 2005 av diversity
Nidhogg Skrevet 7. oktober 2005 Skrevet 7. oktober 2005 Hva er gig? Kan jeg tolke det som om at Span legger gitaren på hylla? håper da for guds skyld det
embark Skrevet 7. oktober 2005 Skrevet 7. oktober 2005 Hva er gig? Kan jeg tolke det som om at Span legger gitaren på hylla? håper da for guds skyld det Hvorfor det? Span er da alldeles ikke dårlig...
Jubelsau Skrevet 7. oktober 2005 Skrevet 7. oktober 2005 (endret) Jeg hørte span på kloppstock. Ikke dårlig akuratt.. Endret 7. oktober 2005 av Røvenskiold
icer Skrevet 7. oktober 2005 Skrevet 7. oktober 2005 Span leverer det kan ikke noen si noe på... Var på en av de siste konsertene deres 7august på Malakoff Rockfestival (Nordfjordeid) var med å rigget scene der. Fy faen om jeg får si det rett ut så det tok av!
Manx Skrevet 7. oktober 2005 Skrevet 7. oktober 2005 Span er meget bra live for å si det sånn, hadde de bare vært like bra på plate... Og på Rockefeller skal jeg, skal bli moro å få med seg den siste konserten dems, håper at det tar av litt.
Snublefot Skrevet 7. oktober 2005 Skrevet 7. oktober 2005 Hadde hatt lyst til å vært der jeg å.! Faen det er kjipt å være blakk ass...
Manx Skrevet 7. oktober 2005 Skrevet 7. oktober 2005 Du må da klare å dra i land 225 kroner på to uker? Vi snakker jo ikke om å kjøpe ny pc til 30 laken
Nidhogg Skrevet 8. oktober 2005 Skrevet 8. oktober 2005 Hva er gig? Kan jeg tolke det som om at Span legger gitaren på hylla? håper da for guds skyld det Hvorfor det? Span er da alldeles ikke dårlig... fordi det er mi meining at Span suger. Var i Oslo en gang da Span hadde ute-konsert, men jeg gikk rett forbi.
Tandamram Skrevet 8. oktober 2005 Skrevet 8. oktober 2005 Har billetter til Rockefeller. Dama er ihugga Span-fan. Jeg synes det er kul live-musikk, men det er ikke noe jeg setter meg ned og hører på hjemme. Så dem på Folken i Stavanger, og de leverte et bra show.
Jimstar Skrevet 8. oktober 2005 Forfatter Skrevet 8. oktober 2005 Hva er gig? Kan jeg tolke det som om at Span legger gitaren på hylla? håper da for guds skyld det Hvorfor det? Span er da alldeles ikke dårlig... fordi det er mi meining at Span suger. Var i Oslo en gang da Span hadde ute-konsert, men jeg gikk rett forbi. vi spurte ikke om din melding, så hold den for deg selv. kanskje du skal lese emnetittelen en gang til neste gang. er det helt sikkert at man må være 18 på siste konserten? det er sinnsykt dumt..
Snublefot Skrevet 8. oktober 2005 Skrevet 8. oktober 2005 Du må da klare å dra i land 225 kroner på to uker? Vi snakker jo ikke om å kjøpe ny pc til 30 laken Desverre......kan jo alltids selge meg i strandgaten.....---> siste utvei..
Manx Skrevet 8. oktober 2005 Skrevet 8. oktober 2005 er det helt sikkert at man må være 18 på siste konserten? det er sinnsykt dumt.. 100%
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå