Gå til innhold

Rekkevidde på tastatur ?


bazzo

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

mus med blåtann skal vel ha rekkevidde på 100 meter. dog så tror jeg kanskje det blir vanskelig å få tak i tastatur med den rekkevidda.

 

moddeprosjekt?

 

hvorfor så langt foresten? tviler på at du ser hva du driver med på noe særlig mer en 5-10 meter

Endret av Spirre
Skrevet

"Bluetooth-enheter fra Logitech har en driftsradius på opptil 10 meter fra den trådløse Bluetooth-huben."

 

Selv om man får bluetooth komponenter som støtter 100 meter så er det fortsatt 10 meter som er det vanlige. Og det er åpenbart 10m modellen som benyttes av Logitech.

Skrevet

Jeg har en maskin med 3 skjermer som har vga kabler fra 15-25 meter.

Jeg skal sitte å styre denne maskinen 30m fra maskinen der skjermen er.

Skrevet

Lettere å flytte skjermene da vel? :)

 

Men for å svare på spørsmålet ditt, så vil du nok ikke finne såpass rekkevidde blant de "vanlige" produktene på markedet.

Logitech-tastaturet og musa mi virker ca 14-16 meter i huset mitt (gjennom vegger) så det virker som de har ganske bra rekkevidde, men tror nok 50 meter blir for mye uansett.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...