Gå til innhold

Remote Administrator - Gjenkjennes som virus?


ZerBox

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hadde remote administrator for en god stund siden, men slettet det etter at diverse virusprogram registrerte serverfila som virus, noe som skal ha vært et problem med det programmet. Lurer på om noen vet om det er endret/fikset i nyere/nyeste versjon?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har aldri opplevd det før og jeg har brukt det en del. Bruker versjon 2.2.

 

Norton skal ikke ha noe problem med det. Uansett veldig teit at andre virusprogram tar dette som et virus da det er full installasjon og det faktisk ligger som et ikon nederst i hjørnet av startmenyen. Er også lett å fjerne via legg til å fjern programmer.

 

Men husker jeg brukte det som "virus" på et lan engang. La det inn på andres PCer mens de ikke var der, og skulte alle spor. Tok ganske lang tid før de merket det nye ikonet og det nye programmet :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...