Gå til innhold

Spørsmål angående F.E.A.R mp beta


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

Har et lite spørsmål angående F.E.A.R MP Beta:

 

Ok, jeg sitter her og laster ned F.E.A.R MP beta [Closed], altså, hva vil "Closed" si? At den er stengt og man ikke kan spille mer? Laster jeg ned forgjeves?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

At den er "Closed" betyr at den kun kan spilles av et visst antall mennesker.

For å spille denne betaen må du ha en spesiell nøkkel (en slags CD key).

At en beta er "open" er det motsatte. Da kan alle som selv vil, laste ned og spille betaen.

 

Har du en kode til den closed-betaen, er du klar til å rulle inn i spillet. Har du ikke en slik key, er det ignen vits i å laste ned betaen. ;)

Skrevet

Trudde at Fear mp betatesting var over eg. Jaja, uansett så er det som MeTa][iC sier, closed betyr at det bare er nokon få utvalgte som får delta.

 

Denne tråden er og feilposta. Siden dette er eit enkelt spørsmål som ikkje krever ein lengre diskusjon, så skal den under Spørsmål og svar - PC. Flyttes.

Skrevet

F.e.a.r. mp beta er utrolig bra. spiller det hver dag. har blitt ganske god i det. Det rare er at jeg får ikke til å spille F.e.a.r. demoen. den vil rett og slett ikke starte.får fram den standard meldingen som mange andre får.:-(

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...