Tommy220 Skrevet 1. juli 2005 Skrevet 1. juli 2005 Hei det hele startet her om dagen mens jeg spilte public på twinz 3,jeg har som regel 30-60 i ping,men pluttselig så hoppa pingen til 100 og nå går den ikke ned igjen. Pliz kan noen hjelpe meg fordi jeg har en jævlig bra klan i css og er en viktig spiller.
Mammuten Skrevet 2. juli 2005 Skrevet 2. juli 2005 siden du har en så jævelig bra clan, har de foreslått og restarte modem\router evt. begge deler?
Sephiroth Skrevet 2. juli 2005 Skrevet 2. juli 2005 ' date='02/07/2005 : 01:10'] Bytt til 1.6 Jævla I D I # #. det var ikke det han spurte om. sånne usaklige komentarer kan du holde for deg selv
Mammuten Skrevet 3. juli 2005 Skrevet 3. juli 2005 Fikk du dual-ping? Neida, menne hvis det ikke fungerer med og restarte router og modem, såkan det hende det barte er ett program som skal oppdatere seg.. Who Knows?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå