Gå til innhold

Driuid EQ dropper oftere?


Anbefalte innlegg

Skrevet

hey, er det bare meg som syntes at druidstuff dropper mye oftere en andre classes setitems. wildheart dropper hele tiden. og det virker som cenarion dropper ofte i MC også. er det liksom en oppveiing for at classen deres er en hybrid?, plaster på såret: druid sux, her ta litt loot istede?

 

vet jo at druid ikke suger......

Videoannonse
Annonse
Skrevet

vil heller si at det virker som det er mye druid stuff som dropper siden det er f.eks. ikke vits å ha mer enn 2-3 druids i et mc raids så det føles ut som de får mye loot :|

Skrevet

dropper ofte og ofte, kan ikke si meg helt enig, tok meg 20 runs i lbrs før jeg fikk skulderplatene og skoa til wildheart settet.

 

skal jo sies at kilten og vesten droppa på første runs i stratholme og ubrs da :)

Skrevet

Ikke mer enn giantstalker :D

 

Men det kommer jo helt an på øye som ser. Synes at gjennomsnittlig har dropper like mye av alt. Kanskje lite rogue. I begynnelsen så var det mye warrior og paladin stuff som droppa. Jevner seg vel ut etterhvert tenker jeg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...