Bunchie Skrevet 5. juni 2005 Skrevet 5. juni 2005 (endret) Kilde Hadde vært kult om det var sant, med tanke på grafikken. Gleder meg så mye til Siemens vil presentere denne telefonen! Edit: Det er nå bekreftet! Endret 25. juli 2005 av ^Cartman^
Stringer Bell Skrevet 6. juni 2005 Skrevet 6. juni 2005 (endret) Uansett om det er Ati brikke eller ikke er det jo helt for jævlig og spille spill på de shitty Siemens skjermene.. Endret 6. juni 2005 av siggetheman
CheGuevara Skrevet 6. juni 2005 Skrevet 6. juni 2005 hvis du går inn på siden Cartman henviser til så står det at skjermen er QVGA, og da er den vel ikke skitty*?
molna Skrevet 6. juni 2005 Skrevet 6. juni 2005 Det med QVGA er vel spesifikasjonene på _brikken_ og ikke mobilene den skal brukes på. Står nevnt SXG75 der også, og den har jo QVGA display.
Bunchie Skrevet 6. juni 2005 Forfatter Skrevet 6. juni 2005 Vi får vente å se, men det er ikke noen CX75, den har ikke fotolys (det gule over kameraet). siggetheman: Tenk før du skriver, det kan faktisk hende at Siemens bruker en brukbar skjerm på denne mobilen, kanskje noe liknende SXG75.
Bunchie Skrevet 25. juli 2005 Forfatter Skrevet 25. juli 2005 Det er nå bekreftet at både SL75 og S75 vil ha en ATi-brikke i seg: ATI Brings The Ultimate In Audio and Video To Siemens' Two New Powerhouse Mobile Phones http://apps.ati.com/ir/PressReleaseText.as...eleaseID=734017
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå