Pysj Skrevet 2. juni 2005 Skrevet 2. juni 2005 Mobilkaraoke tar av Det aller siste innen mobilunderholdning i Russland er å laste ned sangtekster og ringetoner, for deretter å synge til melodien på åpen gate. Les artikkelen her
Erren Skrevet 2. juni 2005 Skrevet 2. juni 2005 Dæven døtte, så teit Kan tenke meg en lubben, skjeggete dude som begynner å synge på "rai, rai" midt på carl johan :!: Urteit, men sikkert en partystarter
Onkel Kompost Skrevet 4. juni 2005 Skrevet 4. juni 2005 Som om ikke vanlig karaoke er ille nok, tatt i betraktning av at musikken spilles av på anlegg av ymse kvalitet, og det faktum at de som synger i alle fall er av ymse kvalitet (som oftest på den dårlige siden av hørbart). Nå skal mobilene, med sine ringetoner som mer ofte enn ikke hoster og hakker og høres mest ut som en remix av en sang enn en faktisk sang... Akkompagnert av en skummel person som synger. Den gangen noe slikt skjer på en fest jeg er på, blir jeg nødt å vinke farvel for den kvelden i alle fall.
robot Skrevet 4. juni 2005 Skrevet 4. juni 2005 Må være helt enig at dette er helt teit og noe så dumt. Jeg lo litt av denne artikkelen uten å skjønne helt hvorfor .
Anbefalte innlegg