andjoha Skrevet 13. juli 2002 Skrevet 13. juli 2002 bruker man gems til noe spes i neverwinter? eller er det bare å selge dem?..
Daron Skrevet 13. juli 2002 Skrevet 13. juli 2002 Gems kan brukes til potions... Men pengesultne tyver som meg selger dem bare... potions kan stjeles :smile:
andjoha Skrevet 13. juli 2002 Forfatter Skrevet 13. juli 2002 brukes til potions? hvordan da? og potion kan stjeles? fra hvem da?.. ..tror ikke jeg har kommet helt inni dette spillet enda..
MrLee Skrevet 13. juli 2002 Skrevet 13. juli 2002 spring rundt å se i tønner og kasser overalt... :smile:
r0nin Skrevet 15. juli 2002 Skrevet 15. juli 2002 Det er litt avhengig av hvor du befinner deg. I Chapter 1 er det en dverg som lager magiske våpen og armours. Han benytter seg av gems og evnt. andre ting du har i sekken. Du får en bok av han som viser hvilke items som kan brukes I chapter 3 er det 2 plasser du kan bruke gems, men det er vanskeligere å finne en oversikt over hva som kan lages. Du finner hint i bøker rundt omkring på kartet. Potions er det plenty av i spillet. phat lewts overallt.
r0nin Skrevet 16. juli 2002 Skrevet 16. juli 2002 hva med å lete litt :wink: (han er i kjelleren på et hus i city core. Det er en armour selger i første etasje, og utenfor huset er det en vaktbikkje.)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå