Gå til innhold

Hvordan er det med bærbare PC-er og spill?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvordan ligger dagens bærbare PC-er ann når det kommer til spill? Har lagt merke til at mange av disse ligger skyhøye i pris, men hvilken bærbar er per dags dato best til spilling?

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Enkelt. Dell XPS 2

Jupp. Mine 3DMark scores:

 

3DMark03: 11952

3DMark05: 5100

 

Ok, litt lavere nå, etter at jeg installerte Oracle og annet fjas. Må finne en enkel måte å stenge ned Oracle på når jeg skal spille.

 

Pentium M opptil 2,13 GHz, 533 MHz FSB, 7200 RPM disk. 17" skjerm med 1920 x 1200 punkter. Geforce Go 6800 Ultra skjermkort som Dell garanterer oppgradering på den dagen det kommer noe vesentlig bedre.

 

Se bilder og flere kommentarer her: Link.

 

Geir :)

Skrevet

Hva ligger ca prisen på i Norge? Tenkte å spare til en slik etter jeg har nedbetalt all gjeld, i og med at jeg ikke får noen utgifter i forsvaret.

Skrevet (endret)

eller gå for en rimeligere utgave

 

dell 9300

 

 

 

opp til 4500 poeng i 3dmark2005 ( klokket )

er 3300 normalt.

 

 

den får du med mye snacks til 16 eller 17k

 

min kosta 16k

Endret av MKE
Skrevet

Er fortsatt en stund til jeg vurderer et kjøp av en dyr bærbar PC. Burde få det til på under 6 måneder, men må se hvordan ting ligger ann da. Hvordan er skjermene til disse, med tanke på etterslep osv..?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...