antiloop Skrevet 14. mars 2005 Skrevet 14. mars 2005 Hva bruker dere av programmer til å brenne mp3 til dvd for avspilling i stand alone dvd spillere?
_Adler_ Skrevet 15. mars 2005 Skrevet 15. mars 2005 Bump... Hvorfor sier du det? Er det pga. ingen svarer?
b-real Skrevet 15. mars 2005 Skrevet 15. mars 2005 Hva bruker dere av programmer til å brenne mp3 til dvd for avspilling i stand alone dvd spillere? Skal du brenne MP3 på dvd-plater eller skal du brenne det på data-cd'er? Litt mer info, så kan folk kanskje hjelpe deg
antiloop Skrevet 16. mars 2005 Forfatter Skrevet 16. mars 2005 Mp3 på "dvd" plater for avspilling i dvd på stua!
_Adler_ Skrevet 17. mars 2005 Skrevet 17. mars 2005 Hei! Bruk Nero og brenn som audioplate. Er vell samme prosedyre som å brenne en audio-cd.
Jooakim Skrevet 17. mars 2005 Skrevet 17. mars 2005 Jeg mener at det bare er å brenne filene på DVD'en, men det finnes ikke "audioDVD" bump : http://forum.hardware.no/index.php?act=boardrules#bumping
Hårek Skrevet 17. mars 2005 Skrevet 17. mars 2005 Bruk Nero og brenn som audioplate. Er vell samme prosedyre som å brenne en audio-cd. Er ikke så lurt å svare på ting man ikke har greie på, det lager bare forvirring. Det finnes naturlig nok ikke noe DVD-Audio valg i Nero, for Audio er jo et CD format. Trådstarter må sette seg inn i hvilke formater DVD spillerern hans støtter. Hvis den kan spille av mp3 filer så brennes det som DVD-ROM. Men tror ikke det er mange DVD spillere som har slik mulighet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå