Gå til innhold

6600GT+Ipod eller 6800?


El Matador

Anbefalte innlegg

Skrevet

Ja, Jeg har 2700kr. Jeg kan kjøpe en Ipod (stor utgave, 10gig, ukjent generasjon, ikke "rullehjul") av en venn. Er litt usikker på prisen, men detr blir under 1000kr.

Så var det det at jeg også skal kjøpe meg nytt skjermkort da hadde jeg i utganspunktet tenkt meg 6800. Men når jeg kan kjøpe den Ipoden ble jeg litt i tvil. Skal jeg ta et bra 6600GT (til under 2000) + Ipoden eller bare 6800. Ikke GT! Hva mener dere?

 

Men selve hovedspørsmålet mitt siden denne posten havnet i denne kategorien er: Er det så extremt stor forskjell mellom 6600GT og 6800? Hva får de kortene i Aquamark3?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg ville godt for ipoden og 6600gt, En ipod får du mye mer ut av enn smoothere gameplay ved drithøye oppløsninger. om du klarer å holde deg til 1024*768 i spill holder 6600GT lenge.

Skrevet
Nei og du har jo bra specs på den andre pcen din går jeg utfra (siggen)

 

Den kan du vel kjøre den verste eyecandyen om du absolut må. Nok en gang 6600gt og iPod. :w00t:

Hehe, det er til den pcen jeg skal ha skjermkort til...

 

*fjernet ifra signatur*

Skrevet

Ipod og 6600GT. Ingen vits i å ha et kort som yter et par hakk bedre til en mye høyere pris. Dessuten er det greit å ha en mp3 spiller til de gangene du IKKE sitter foran dataen ;)

Gjest Slettet-p4PIYwb6
Skrevet (endret)
Hadde tenkt meg dette 6600GT kortet + Ipoden eller dette 6800 Kortet? Er det ikke vært Ipoden?

Som sagt så er jo ikke et standard 6800 så veldig mye bedre enn et 6600GT, så jeg ville absolutt gått for en Ipod og 6600GT. :)

 

Fikk forresten det 6600GT kortet i posten i går, og hittil har jeg bare positive inntrykk. :thumbup:

Endret av Slettet-p4PIYwb6

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...