Chris_lox Skrevet 27. februar 2005 Skrevet 27. februar 2005 Jeg har lært fra sist gang at jeg ikke skal skrive med store bokstaver, so here i go : Jeg har et geforce fx 5600 skjermkort som jeg gjerne skulle hatt kobla opp til playstation2 'en min slik at jeg kan spille ps2 på pc skjemen. Er det noen som kan hjelpe?
Jooakim Skrevet 27. februar 2005 Skrevet 27. februar 2005 (endret) Missforstod Endret 27. februar 2005 av TheMasteR
Lange Kjell Skrevet 27. februar 2005 Skrevet 27. februar 2005 Du trenger et tvkort dersom skjermkortet ditt ikke har video inn, ikke så mange skjermkort som har det akkuratt.
Chris_lox Skrevet 27. februar 2005 Forfatter Skrevet 27. februar 2005 okay, men det er ikke noen overganger jeg kan bruke så jeg bare kan kjøre ps2 rett inn i skjermen, fra scart til vga eller no?
KrageV Skrevet 27. februar 2005 Skrevet 27. februar 2005 Finner ikke noen norske butikker som selger VGA adapter som gjør at du kan bruke ps2 på monitor (PC-skjermen) For å få mer info om VGA adapter kan du sjekke disse linkene. VGA adapter PAL Forum angående VGA adapter... Det er tydeligvis ikke bare plug-and-play for å få PS2 -> monitor
sedsberg Skrevet 27. februar 2005 Skrevet 27. februar 2005 Den saken du linker til virker ikke på alle spill. I tillegg setter den opp oppløsninga på selve spillet (de som støtter det) så man får bedre bilde. Denne saken burde funke på alt PAL/NTSC utstyr (videospillere, DVD-spillere, Nintendo osv.) De har andre, dyrere adaptere også som støtter RGB o.l. Den jeg linker til vet jeg man får tak i i Norge, men jeg husker ikke helt hvor i farta.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå