Joachim_F Skrevet 3. februar 2005 Skrevet 3. februar 2005 Til manges store ergrelse ser det ambisiøse spillet S.T.A.L.K.E.R. ut til å ha blitt forsinket nok en gang. Les artikkelen her
bensinkanna Skrevet 3. februar 2005 Skrevet 3. februar 2005 NEI! Hvorfor må alle etterlengtede spill bli utsatt? Stalker har vært det spillet jeg har sett mest fram til, selv før hl2 og doom3 kom.
Enceladus Skrevet 3. februar 2005 Skrevet 3. februar 2005 Vel, jeg er faktisk litt glad for det. Har en følelse av at utviklerene har fattet hvor enormt stort de satser. Mange har skyhøye forventninger til dettte spillet, ikke minst meg selv. Ville vert synd om spillet ikke infridde folks forventninger. Jo mer de arbeider med spillet jo bedre og mer feilfritt vil det sanynligvis bli. Dessuten: -er det en viktig innspurt på skolen i mai måned. Et spill lik stalker ville ødelagt min konsentrasjon noe. -Jeg vil helst vente litt til før jeg går til innkjøp av hardware, noe jeg har planlagt til utgivelsen av spillet. En utsettelse gir meg mer tid, penger og bedre hw når det slippes. Slik at det blir et realt hopp fra det jeg har nå. Dermed kan jeg nyte en god visuell opplevelse når spillet blir sluppet. Da skal jeg nemlig ha det beste av det beste
thomassit0 Skrevet 3. februar 2005 Skrevet 3. februar 2005 Såå kjipt..... men men.. får kose meg med Ridge Racers og Untold Legends på PSP så lenge da.. Håper det ikke blir så veldig forsinka.
Smooth Ceiling Skrevet 4. februar 2005 Skrevet 4. februar 2005 Jeg støtter dem fullt ut i avgjørelsen. Så lenge de virkelig går inn for å sikre kvaliteten på spillet, betyr litt ekstra tids venting ingenting. Om spillet viser seg å bli like bra som OFP 1985, vil det både selge i bøtter og spann ved utgivelsen, og vare lenge etterpå. Små europeiske selskap har det med å lage slike spill. Dessuten får jeg mer tid til å legge av penger til hardwareoppgraderinger før det og OFP 2 kommer ut, som er de eneste spillene jeg virkelig gleder meg til.
Gunfreak Skrevet 4. februar 2005 Skrevet 4. februar 2005 ti hi, jeg forhåndsbestillte STALKER på PLAY i fjor sommer da alle trodde spillet skulle komme i september, vil sikkert gå over et år fra jeg bestillte det til det faktisk kommer
ilex Skrevet 5. februar 2005 Skrevet 5. februar 2005 begynner å røyne på nå... får håpe det ikke blir for sent.
Windoge Skrevet 5. februar 2005 Skrevet 5. februar 2005 Bruker de virkelig så lang tid på "finpussen"? Spillet er da på en måte ferdig?
Anbefalte innlegg