Gjest Slettet+918234 Skrevet 25. januar 2005 Skrevet 25. januar 2005 Hva er best for en disk. At den står på høykant eller at den ligger vannrett? Noen som har lest eller hørt noe om dette? Kan diskene mine bare forsette og stå på høykant eller bør jeg legge de ned? Har vifte på de så det er god kjøling..
John_^ Skrevet 25. januar 2005 Skrevet 25. januar 2005 Jeg har hatt disker både stående og liggende over lang tid uten å oppdage noen forskjell. Tror ikke det spiller noe rolle så lenge de står rimelig i ro når de er i bruk.
Mr. Mustard Skrevet 25. januar 2005 Skrevet 25. januar 2005 Å ha diskene på høykant er ikke skadelig på noen måte. Det er standard i mange servere å ha diskene på høykant.
Gjest Slettet+918234 Skrevet 26. januar 2005 Skrevet 26. januar 2005 Ok, da trenger jeg ikke tenke på det noe mer.... Takk for svarene
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå