arthur_mukk Skrevet 14. januar 2005 Skrevet 14. januar 2005 Mer trøbbel for N-Gage Den første N-Gage fra Nokia ble langt i fra den suksessen Nokia hadde håpet på. Nå går også salget av N-Gage QD trått. Og snart kommer Sony PSP og Nintendo DS til Europa. Les artikkelen her
Gjest Yoshi Skrevet 15. januar 2005 Skrevet 15. januar 2005 (endret) Tja... Den var jo lei.. Tviler på at spillmaskiner noensinne var Nokias greie. LGs spillmaskin så jo litt mer spennende ut, men den virket utrolig tjukk! Ikke noe jeg vile putta i lomma hvertfall. Gizmondo ser heller ut som en stor flopp. Hvis man ikke kan ringe med den, kan den vel ikke kalles telefon? Kjøper heller Nintendo DS når det kommer. Endret 15. januar 2005 av Vegard_
Gjest Slettet-p4PIYwb6 Skrevet 15. januar 2005 Skrevet 15. januar 2005 Kan godt hende at N-Gage mobilene floppet ja, ihvertfall siden spillene kunnes brukes på N6600 og SX1. Men jeg har en N-Gage QD jeg er veldig fornøyd med, for jeg har funnet ut at jeg ikke trenger kamera. Så da er det så å si den billigste series 60 mobilen. Har mp3 spiller med radio også.
Gjest Yoshi Skrevet 17. januar 2005 Skrevet 17. januar 2005 Kan godt hende at N-Gage mobilene floppet ja, ihvertfall siden spillene kunnes brukes på N6600 og SX1. Kan de? Det er i såfall en skikkelig flopp! Utrolig teit, da!
genser Skrevet 17. januar 2005 Skrevet 17. januar 2005 Kan godt hende at N-Gage mobilene floppet ja, ihvertfall siden spillene kunnes brukes på N6600 og SX1. Kan de? Det er i såfall en skikkelig flopp! Utrolig teit, da! Nokia skrøt N-gage opp i skyene med sitater som at den hadde en spesiell prosessor laget for n-gage spillene, en unik spillmotor osv. Da er det lett å skjønne at folk ble irritert når spillene fungerte (vel og merke med litt ulovlige tvister) på SX1 og 6600 ja.
Gjest Yoshi Skrevet 18. januar 2005 Skrevet 18. januar 2005 (endret) Hmmmm.... Utrolig teit da.. Satte man de bare inn i minnekortholderen på 6600/SX1 da? Tenkte jeg kanskje skulle anskaffe N-Gage QD som en tilleggstelefon for å spille på, siden den har falt sånn i pris, men kanskje jeg heller kjøper SX1, så kan jeg bruke den som begge deler, hehe Innlegg #200 Endret 18. januar 2005 av Vegard_
Anbefalte innlegg