Qwert123 Skrevet 14. januar 2005 Skrevet 14. januar 2005 tingen er at jeg skal kjøpe et kabinett som passer bra til modding. billigst mulig ettersom dette blir min første mod vill jeg helst ikke bruke mye penger på kabinettet.. noen som har noen forslag? pris melleom 0-1000kr .
Marius_EV Skrevet 14. januar 2005 Skrevet 14. januar 2005 tingen er at jeg skal kjøpe et kabinett som passer bra til modding. billigst mulig ettersom dette blir min første mod vill jeg helst ikke bruke mye penger på kabinettet..noen som har noen forslag? pris melleom 0-1000kr . Skal du ha strømforsyning inkl?
ZeS Skrevet 14. januar 2005 Skrevet 14. januar 2005 prøv å få tak i et chieftec kabbiss av dragon modellen...de er NICE å modde!! har et self(fulltower) ellers så kan du se deg ut et vanlig lian-li eller bare få tak i en gammel beige(leif?) box.... MVH: PandoRa PS! Good luck modding!
CaZiO Skrevet 14. januar 2005 Skrevet 14. januar 2005 http://www.microplex.no/rubweb/varer.asp?ARTNR=PC7ASCAND dette er et fint lian-li kabinett til under 1000lappen! Ligger veldig mye potensiale i det
Marius_EV Skrevet 14. januar 2005 Skrevet 14. januar 2005 http://www.microplex.no/rubweb/varer.asp?ARTNR=PC7ASCAND dette er et fint lian-li kabinett til under 1000lappen! Ligger veldig mye potensiale i det Nam, det må bli mitt neste kabinett. Har lenge siden jeg har vært aktiv i "kabinetter" nå merker jeg.
Erik_s Skrevet 14. januar 2005 Skrevet 14. januar 2005 dette er jo også stilrent, så regner med at det er fint og modde på PS: vet ikke noe om dette selv. Lian Li'et er nok godt det også. Men nå har du flere alternativer Mvh Erik_s
CaZiO Skrevet 14. januar 2005 Skrevet 14. januar 2005 (endret) http://www.microplex.no/rubweb/varer.asp?ARTNR=PC7ASCAND dette er et fint lian-li kabinett til under 1000lappen! Ligger veldig mye potensiale i det Nam, det må bli mitt neste kabinett. Har lenge siden jeg har vært aktiv i "kabinetter" nå merker jeg. Kjøper det den dagen det kommer inn på microplex... sexy og billig Lian Li'et er nok godt det også Ikke godt, best! Du forstår det ikke før du ser de IRL Endret 14. januar 2005 av CaZiO
Erik_s Skrevet 14. januar 2005 Skrevet 14. januar 2005 (endret) Lian Li'et er nok godt det også Ikke godt, best! Du forstår det ikke før du ser de IRL Hehe. jeg sitter på et Lian Li pc75b sort og det koster shorta Så vet at Lian Li er best.(for meg) Endret 14. januar 2005 av Erik_s
Qwert123 Skrevet 15. januar 2005 Forfatter Skrevet 15. januar 2005 tusen takk for alle svar tror jeg går for Lian Li en
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå