Gå til innhold

Noen som har erfaring med Gforce kort ?


Mr.Oleh

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen her som har erfaringer med "Gainward GeForce 6800GT 256MB GS GDDR3 AGP, "Ultra/2400 Golden Sample", Retail" ?? jeg har nå Radeon 9600, som ikke funker helt etter mine behov, så er det noen som har prøvd kortet nevnt øverst?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan så være, men dette spørsmålet(men med forskjellige produkter) dukker jo opp hver eneste dag.

 

La først nå merke til at dette var hans første innlegg, men les litt før dere spør er dere vennlige.

Skrevet
Kan så være, men dette spørsmålet(men med forskjellige produkter) dukker jo opp hver eneste dag.

 

La først nå merke til at dette var hans første innlegg, men les litt før dere spør er dere vennlige.

jeg er helt enig med deg da :thumbup:

det blir litt slitsom og svare på det samme igjen og igjen!

Gjest Slettet+6132
Skrevet

Hva med å drite i slike grinete komentarer til nye folk på forumet.

 

Eller var alle !!!!! bare et uhell?

Det er faktisk noen retningslinjer som skal følges.. og du er ikke automatisk unnskyldt ved å være ny.. heller tvertimot.

Det er nå minst ett innlegg pr.dag om råd vedrørende kjøp av skjermkort..noe som tyder på en utrolig mangel på å gidde å sette seg litt inn i både retningsliner på forum.. og normal evne til å finne ut ting selv..

Et kjapt søk på google...eller i forumet her vil kunne gi ett svar på ganske mange spørsmål.. særlig om f.eks. "Hva slags skjermkort til kr.2000?".

Så jeg vet ikke hvem skom skal dr**e i å kommentere her jeg da.. :p

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...