Gå til innhold

3G mobil i Norge


jic

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

 

3G lanseres snart i Norge. Det jeg lurer på da er hvilken 3g telefon som er å finne i butikkene. Vel Z1010 er jo såklart den som kommer til å slge mest, men den telefonen har jo vært ute i sverige i over 1 år eller kanskje litt mer enn det. Er den ikke blitt gammelt selv om den ikke har vært ute i Norge enda.

 

Er det da verdt å betale 4000-5000 for den telefon eller heller betale noe mindre for noen andre 3G telefon og heller vente til en nyere model av SE 3G tlf.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

selges Z1010 i Norge?

 

vel, Nokia 6630 kommer den 19 November inn til forhandlerene...men de er telenor låste...(fint at jeg kjøpte med telenor da! ;) )

 

de resterende 6630 kommer senere som ikke er låste.

Skrevet

Vil jo helst kjøpe en fra norge. På tanke på garanti og sånt.

Burde ikke kanskje telenor selge billig mobil som 3 og vodafone i norge.

Kanskje vi kan gjøre en kupp,

Skrevet (endret)

telenor kommer til å holde samme prisene som idag. men mest sannsynlig andre priser på video og slikt. ihvertfall den infoen jeg har fått av de

Endret av mckvakk
Skrevet

Så lenge Telenor er alene så senker de nok ikke prisene, men når NetCom lanserer, og det blir konkuranse på 3G også, så er jeg rimelig sikker på at prisene går ned. Med dagens GPRS priser så koster det jo for kr 10000,- å laste ned 100 MB, med 3G så er ikke 100 MB så mye i løpet av en mnd.

Skrevet

noe som vet hvorfor ikke det er flere 3G telefoner på markedet i norge? JEg har selv z1010,og sliter ofte med nettet! Kan det være fordi de ikke vil selge telefoner da ikke nettet er ferdig?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...