DesertGlow Skrevet 5. november 2004 Skrevet 5. november 2004 TEST: MSI Mega Player 516 MSI fortsetter å kjempe om markedsandeler i markedet for MP3-spillere. Mega Player 516 er deres seneste stjerneskudd. Har MSI truffet blink denne gangen? Les artikkelen her
gixer Skrevet 5. november 2004 Skrevet 5. november 2004 Vi legger til at denne spilleren også fåes i en versjon med Blåtann-støtte, som gjør at man kan bruke den som et trådløst hodesett. Kan man da også bruke blåtannen til å overføre filer til spilleren? Det hadde vært litt kjekt!
Darth Kjell Skrevet 5. november 2004 Skrevet 5. november 2004 Jeg har SD-brikker og et godt hodesett. Denne spilleren er akkurat det jeg trenger.
Andreasfe Skrevet 5. november 2004 Skrevet 5. november 2004 Jeg reagerte litt på at spilleren ble sett på som noe dyr. 1100 kr. for en Mp3-spiller med 256 MB er da vel ikke spesielt dyrt? Ellers en god test. Så ganske bra ut den der.
DesertGlow Skrevet 5. november 2004 Forfatter Skrevet 5. november 2004 Vi legger til at denne spilleren også fåes i en versjon med Blåtann-støtte, som gjør at man kan bruke den som et trådløst hodesett. Kan man da også bruke blåtannen til å overføre filer til spilleren? Det hadde vært litt kjekt! Dagens BT-standard er ikke særlig godt egnet til å overføre større mengder filer. Til dette er kapasiteten alt for dårlig.
DesertGlow Skrevet 5. november 2004 Forfatter Skrevet 5. november 2004 Jeg reagerte litt på at spilleren ble sett på som noe dyr. 1100 kr. for en Mp3-spiller med 256 MB er da vel ikke spesielt dyrt? Ellers en god test. Så ganske bra ut den der. Prisen på non-BT-versjonen ser ut til å ha droppet ca 300 kroner siden testen ble skrevet.... Her må det oppdateres ja.
gixer Skrevet 5. november 2004 Skrevet 5. november 2004 Vi legger til at denne spilleren også fåes i en versjon med Blåtann-støtte, som gjør at man kan bruke den som et trådløst hodesett. Kan man da også bruke blåtannen til å overføre filer til spilleren? Det hadde vært litt kjekt! Dagens BT-standard er ikke særlig godt egnet til å overføre større mengder filer. Til dette er kapasiteten alt for dårlig. Joa, men det hadde vært kjekt hvis man bare skulle "slenge" på en sang eller to. Da slipper man kabelstyret.
Amd_Barton Skrevet 16. desember 2004 Skrevet 16. desember 2004 Hvor får man kjøpt Adaptor fra Minijack 2,5mm til 3,5 sånn at man får brukt andre hodetelefoner?
merl1n Skrevet 5. februar 2005 Skrevet 5. februar 2005 Hvor får man kjøpt Adaptor fra Minijack 2,5mm til 3,5 sånn at man får brukt andre hodetelefoner? Hvor bør jeg se først for å finne noe sånt? Noen som nettopp har vært ute å kjøpt en sånn overgang eller?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå