LordSnapp__ Skrevet 30. september 2004 Skrevet 30. september 2004 er AoM = Age of Mythology fan er i en klan som heter KoN = Kings of Norway ville bare starte en lite diskusjon om AoM og AoM TT ha en fortsatt god dag
Keylar Skrevet 30. september 2004 Skrevet 30. september 2004 jeg spiller Age of Mythology men sjelden på nett, da jeg og broren min som regel bare tar en runde , syntes det er morsommere :!: Skuffende mange som ikke vet om AoM!
Dʋgɢtung Skrevet 30. september 2004 Skrevet 30. september 2004 Klart jeg spiller Age of Mythology! Spiller også litt Titans, men det blir ikke så mye. Spiller aldri på nettet, pga dårlige erfaringer med duster som gjør alt for å ødelegge. Spiller kun på LAN, og med bruttern.
Thorsen Skrevet 30. september 2004 Skrevet 30. september 2004 Spiller litt, men synes AoE er mye bedre så det blir mest det hvis jeg skal spille et slikt spill.
LordSnapp__ Skrevet 30. september 2004 Forfatter Skrevet 30. september 2004 ok, spiller det litt mer aktivt jeg da siden jeg spiller i klan, spiller på nettet for det meste.
Thorsen Skrevet 30. september 2004 Skrevet 30. september 2004 Med det samme vi snakker om AoM er det noen store forbedringer i TT?
Melfacion Skrevet 1. oktober 2004 Skrevet 1. oktober 2004 Aom har jeg ikke spilt på år og dag... var tryout for KoN når spillet var nytt sammen med to kompiser... Tror de er mer egnet for RTS enn meg, gitt.... (KoN_Cappfor og KoN_Daeron hvis det sier deg noe, LordSnapp__) spillet er ganske bra det, men jeg får liksom ikke samme følelsen som av gode gamle "Age of Empires II : The Conquerors expansion" der ligger det mange timer med morro altså har aldri fått prøvd Titans til aom, er det noe bra, da?
Dʋgɢtung Skrevet 1. oktober 2004 Skrevet 1. oktober 2004 Joda, Titans er jo ganske morsomt det også, men det er noen småting jeg ikke ble helt begeisteret over. Blir litt mer rushing når du får beskjed om at fi har begynt å konstruere en titangate, og det er vel egentlig litt positivt for de som liker det. For min del, synes jeg det er deilig å kunne ta det med ro, og nesten vite sikkert at det ikke kommer et skikkelig seriøst angrep før det har gått 30-60 min. Av nye ting som er verdt å nevne i Titans er; - ny singleplayer campaign (som er helt grei, akkurat som i originalen) - atlanterne (nytt folkeslag, med nye guder (3 stk) og gudegaver (12stk) - flere myth units - og ellers litt nytt småtteri Alt i alt, er det helt kurrant. Det er underholdning det også, og det gir spillet et slags nytt liv kan du si.
Sigga Skrevet 1. oktober 2004 Skrevet 1. oktober 2004 Hmm..Hadde jeg hatt det skulle jeg nok spilt en del mer...Har bare prøvd det noen gang, absolutt fornøyd.
LordSnapp__ Skrevet 1. oktober 2004 Forfatter Skrevet 1. oktober 2004 Aom har jeg ikke spilt på år og dag... var tryout for KoN når spillet var nytt sammen med to kompiser... Tror de er mer egnet for RTS enn meg, gitt.... (KoN_Cappfor og KoN_Daeron hvis det sier deg noe, LordSnapp__) spillet er ganske bra det, men jeg får liksom ikke samme følelsen som av gode gamle "Age of Empires II : The Conquerors expansion" der ligger det mange timer med morro altså har aldri fått prøvd Titans til aom, er det noe bra, da? det er veldig bra Japp, vet hvem de er vet du KoN_Cappfor er i militæret så han spiller ikke mye for tiden, daeron spiller mye, men ikke for KoN`s RTS team. men han er damn good
LordSnapp__ Skrevet 1. oktober 2004 Forfatter Skrevet 1. oktober 2004 Fins det ligaer?? jupp titt her http://www.rts-league.com/
Melfacion Skrevet 1. oktober 2004 Skrevet 1. oktober 2004 ligaer er stygt Har sett pokalen Cappfor fikk for å vinne NhAP ligaen (eller noe sånt no). hehe.. var der når han pakka den opp... gutt som var stolt, da eller. hehe
LordSnapp__ Skrevet 1. oktober 2004 Forfatter Skrevet 1. oktober 2004 ligaer er stygt Har sett pokalen Cappfor fikk for å vinne NhAP ligaen (eller noe sånt no). hehe.. var der når han pakka den opp... gutt som var stolt, da eller. hehe Hehe, det tror jeg på
LordSnapp__ Skrevet 2. oktober 2004 Forfatter Skrevet 2. oktober 2004 seff spiller vi aom her i gården... Neimen godag Eirik
2rmod Skrevet 13. juli 2006 Skrevet 13. juli 2006 jeg vil kjøpe AoM:TT men vet ikke hvor jeg finner det. kan noen hjelpe meg??
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå