Gå til innhold

Får ikke submited scoren min?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Når jeg skal laste opp scoren min til futuremark får jeg denne meldingen av dem:

"Dear 3DMark03 User,

 

As an additional strive to enforce the recently announced 3DMark Optimization Guidelines, we have released a new version of 3DMark03 - Build 340. With the combination of this new 3DMark03 build, and any of our reviewed and approved graphic card drivers, you will get a valid and fully comparable 3DMark03 result! 3DMark03 Build 340 is currently the only supported version."

 

Og ja jeg har innstallert patchen, og jeg bruker omega 4.8 driverne.

Noen som vet hvorfor jeg ikke får lasta opp?

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Har du prøvd å fjerne 3Dmark 03 HELT fra maskinen å installert det på nytt?

har prøvd å innstallere patchen 2 ganger med ikke en reinstall av selveste 3dmark03 skal teste ;) tenkte ikke på det med det første :p

Skrevet (endret)

det gidder jeg ikke, har nettopp formatert for en uke siden, og innstallerte nettopp 3dmark03 igår. Så jeg gidder ikke å formater igjen nå, en god stund til neste gang det blir skal teste reinnstallasjon først, vis ikke det hjelper så spør jeg på forumet til futuremark.

 

Edit: jeg har kunnet submite scores før, plutselig nå etter formateringa så sier dem at jeg ikke har riktig versjon :-/

Endret av remy5
Skrevet

Er fler som har problemet, er en post om det på futuremark forumet, er tydligvis futuremark som drivere å oppdatere databasene sine.

Så det er bare å vente :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...