ghaudio Skrevet 26. august 2004 Skrevet 26. august 2004 Ey! Etter at jeg installerte mitt flunkende nye Gainward GeForce 6800 GT og la inn de fresheste driverene fra NVIDIA, så har musa mi begynt å hakke på en meget irriterende måte når jeg beveger den horisontalt.. Det ser ut som Windows XP prøver å forutsi hvor jeg vil bevege musepekeren.. Det kan som maskina har blitt klar over sin egen eksistens..... eh.. Noen som har opplevd samme fenomenet? Musa sklei rundt på skjermen som smør på ei barnerumpe med det gamle skjermkortet mitt med gamle Detonator drivere.. Bare så det er sagt.
Surre Sprett Skrevet 26. august 2004 Skrevet 26. august 2004 Hei og velkommen til forumet... Er det en mus med kule? Det kan jo bare være skitt på de rullene inni... Prøv å gjøre den ren, om ikke det hjelper kan det være et driver/softwareproblem. Avintaller skjermkortdriveren, og prøv igjen.
ghaudio Skrevet 26. august 2004 Forfatter Skrevet 26. august 2004 Hehe... Glemte å nevne at jeg har en Logitech MX300 mus. Har prøvd å bytte driver.. :/
darkness| Skrevet 27. august 2004 Skrevet 27. august 2004 Prøvd å stille på innstillingene til musen (sensitivitet osv)?
gh_ Skrevet 28. august 2004 Skrevet 28. august 2004 hola.. ghaudio is me.. og ja, jeg har prøvd det.. :/
bureaucrator Skrevet 28. august 2004 Skrevet 28. august 2004 Har selv dårlig erfaring med logitechs drivere. Bruker bare XPs egne drivere. Har du forsøkt det?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå