Axefjord Skrevet 19. juli 2004 Skrevet 19. juli 2004 Oppdaterte for en uke siden omegadriverne mine til et r9800pro. Etterpå ble lyseffektene på Thief 3 buggete. Det jeg har merket er at skygger\lys på bakken skifter. Spillet ble uspillbart. Oppdaterte for noen dager siden til aller nyeste versjon av omega, men det hjalp ikke. Jeg avinstallerte ikke driverne først, slik jeg har gjort før, siden det sto i readme'en at det ikke lengre var nødvendig med omegadriverne. Noen andre med samme problemet?
Ducky Skrevet 19. juli 2004 Skrevet 19. juli 2004 Start pc-en i safe-mode. Slett driverne med driver cleaner, instaler dem på nytt.. Hvis det ikke funker så kan du prøve med Catalyst
Templar Skrevet 19. juli 2004 Skrevet 19. juli 2004 Selg R9800Pro kjøp 6800 GT, løsning som funkerer 100% Simon
John P. Skrevet 19. juli 2004 Skrevet 19. juli 2004 (endret) Oppdaterte for en uke siden omegadriverne mine til et r9800pro.Etterpå ble lyseffektene på Thief 3 buggete. Det jeg har merket er at skygger\lys på bakken skifter. Spillet ble uspillbart. Oppdaterte for noen dager siden til aller nyeste versjon av omega, men det hjalp ikke. Jeg avinstallerte ikke driverne først, slik jeg har gjort før, siden det sto i readme'en at det ikke lengre var nødvendig med omegadriverne. Noen andre med samme problemet? Problemet her er at Thief - Deadly Shadows har et problem med ATI's drivere. Eller rettere sagt omvendt; ATI er klar over problemet(har vært klar over det en stund), og det vil sannsynligvis bli rettet opp i Catalyst 4.8. Men enn så lenge er den eneste løsningen å gå tilbake til Catalyst 4.4, som ikke har dette problemet(dvs, du kan av og til oppleve det samme, men det er så og si ikke merkbart med 4.4). [edit] Eventuellt kan du selvsagt også gå tilbake til Omega eller DNA drivere basert på Catalyst 4.4 for å unngå problemet. [/edit] Problemet med lys/skygger(ironisk nok for Deadly Shadows...) startet med Catalyst 4.5. -Så Templar hadde delvis rett - men du trenger jo ikke å gå til et så drastisk skritt. Endret 19. juli 2004 av John P.
Staalkontroll Skrevet 19. juli 2004 Skrevet 19. juli 2004 Selg R9800Pro kjøp 6800 GT, løsning som funkerer 100% Simon
riktor_1 Skrevet 19. juli 2004 Skrevet 19. juli 2004 Noen andre med samme problemet? Problemet her er at Thief - Deadly Shadows har et problem med ATI's drivere. Eller rettere sagt omvendt; ATI er klar over problemet(har vært klar over det en stund), og det vil sannsynligvis bli rettet opp i Catalyst 4.8. Det blir rettet opp i 4.8. ATI bekreftet det til driverheaven, hvis jeg husker riktig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå