Gå til innhold

Ny spillmus - hvilken ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

 

Jeg ønsker å kjøpe ny mus. Har kikket innom testene som er blitt utført her på forumet og det er svært mange som kommer rimelig bra ut av dem... Først og fremst kommer bruken til å rette seg mot Battlefield 1942 og Battlefield Vietnam. På evt LAN kommer jeg nok også til å spille litt CS også.

 

I denne anledning lurte jeg på om dere hadde noen gode forslag til hvilken mus jeg bør kjøpe. Prisklassen har jeg ikke tenkt så mye over, men en øvre grense på rundt 1000-1500 er realistisk.

 

Håper det kommer mange gode svar. På forhånd takk.

 

:blush:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

:laugh:

 

Med et budsjett på 1000-1500 kan du kjøpe deg 3 MX510, så da har du så bra spillmus som du får det. Jeg håper virkelig du leifa når du skrev tallene, for 400 gir deg en veldig god mus.

Skrevet (endret)

For å være ærlig så har jeg ikke så mye peiling på dette, og slang derfor ut noen summer jeg kunne være villig til å betale. Har forhørt meg med bekjente, og bestemt meg for at det ikke blir trådløs... :roll:

Endret av mabb
Skrevet

mx510 er en fantastisk mus.

Sitter som smurt i handa og glir som en rakett bortover plata :D

 

Er ikke dyr, er den musa med best reaksjonstid :)

 

Anbefales sterkt av meg.

Skrevet
mx510 er en fantastisk mus.

Sitter som smurt i handa og glir som en rakett bortover plata :D

 

Er ikke dyr, er den musa med best reaksjonstid :)

 

Anbefales sterkt av meg.

har akkurat fått min MX 510, beste musa jeg har hatt :thumbup:

Skrevet
mx510 er en fantastisk mus.

Sitter som smurt i handa og glir som en rakett bortover plata :D

 

Er ikke dyr, er den musa med best reaksjonstid :)

 

Anbefales sterkt av meg.

lol! :laugh:

 

Var sikker på at det sto "sitter som en smurf i handa"..

 

Kanskje på tide å legge seg! Anyway; Logitech er suverene på mus og min dual optical blir bytta ut med MX510 i morra. Pakken ligger på posten å venter på meg. :D:love:

Skrevet (endret)

MS Explorer 4.0 Har ikke skuffet meg enda, synes den er veldig bra.

 

Har ikke prøvd MX510, men den ser jo ut til å være poppulær her :)

 

Edit: Skrivefeil

Endret av Hoax
Skrevet

Ellers saa skal det jo sies at Razer, den nye optiske musa ogsaa fikk straalende kritikk. Men der ser ut som om at MX510 var hakket kvassere en Razer Viper 1000.

 

Frankie

Singapore

Skrevet

MX510 eller MS IntelliMouse 4.0, begge 2 gode muser. Se om du kan holde i dem før du kjøper, personlig tror jeg ikke du vil merke så mye forskjell når du spiller ;) Jeg er hvertfall fornøyd med min MS IntelliMouse 4.0 nå, selv om hjulet er en anelse vanskelig å bli vant med. (Brukt musa mi i 4 timer nå)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...