Gå til innhold

er dette den samme type rammen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei folkens....

 

jeg har et spørsmål til dere... jeg skal kjøpe ny ram her, corsair pc3200LL typen..

 

jeg har http://www.komplett.no/k/ki.asp?sku=116118&cks=PRL (2x 256 mb) og jeg skal kjøpe mer av denne rammen, http://www.komplett.no/k/ki.asp?sku=115750&cks=PRL (1x512 mb), og da er spørsmålet er dette den samme rammen siden det står twinmx pc3200LL på den rammen med 2x 256 mb og på 1 x 512 mb så står det bare pc3200LL... det er vel den samme rammen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Joda, det er samme rammen (bare dobbelt så store moduler).

 

men vær obs på at LL-serien hadde timing på 2-2-2-x for en stund siden, mens LL-serien i dag har 2-3-2-x, så vær sikker på hva du har nå før du kjøper.

Skrevet

Hvis du enda har "etuiet" til dine gamle minnebrikker så står sikkert revisjonsnummeret der, eventuelt også på selve minnebrikken. Skriv så en e-post til butikken å få oppgitt hvilken revisjon av brikkene de har på lager.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...