Skello Skrevet 10. juni 2004 Skrevet 10. juni 2004 (endret) Et godt eksempel på ka som kan skje når ein ikkje har peiling på kva ein driver med. Bilde av CPU Bilde av kontakta Tråden der det blei lagt ut Er ikkje han som posta bilda som gjorde det,han har bare spøkt litt. Den orginale tråden Endret 10. juni 2004 av FrodeThaMan
Lucas Skrevet 10. juni 2004 Skrevet 10. juni 2004 For en nOOb på hardware ! få håpe han ikke er registrert her !
Polarbastard/Reserve Skrevet 10. juni 2004 Skrevet 10. juni 2004 Morsom første gang man så den. Bilde har vært på forumet tidligere.
Kamerat Skrevet 10. juni 2004 Skrevet 10. juni 2004 Har to bilder av akkurat det samme, begge er tatt av meg og det er mitt utstyr det er bilde av: Brent ATX-kontakt. Varmeledende pasta i CPU-sokkel.
Skello Skrevet 10. juni 2004 Forfatter Skrevet 10. juni 2004 Kamerat: Så DU er luringen som har gjort dette mesterstykket med og smøre goop på undersiden av CPU'en? eller bare kødder du?
ikkeno Skrevet 10. juni 2004 Skrevet 10. juni 2004 Tror de bildene lå på offtopic delen en stund om jeg ikke tar helt feil. Vet jeg har sett de bildene før
Kamerat Skrevet 10. juni 2004 Skrevet 10. juni 2004 Kamerat: Så DU er luringen som har gjort dette mesterstykket med og smøre goop på undersiden av CPU'en? eller bare kødder du? Nei, er ikke kødd. Isolering mot kondens for å hindre korrosjon på CPU-pinnene og kontaktene i sokklen.
srbz Skrevet 10. juni 2004 Skrevet 10. juni 2004 OK - når jeg bygger pc skal jeg drukne hele kabinettet i kjølepasta. Side bookmarket, for å vise til alle übern00bs som spør hvorfor man må ha kjølepasta når man skal bygge pc
nosto Skrevet 10. juni 2004 Skrevet 10. juni 2004 han har brukt vapo og da må du legg synthetic grease i socketen
Stigma Skrevet 10. juni 2004 Skrevet 10. juni 2004 Dette så med første øyekast ut som noen som har isolet mot kondens (vapo eller peltier kjøling). Da bruker du nemmelig en pasta nedi socket'en også. Litt viktig å bruke noe som ikke leder strøm da selvfølgelig, men det skal ikke generisk silikon-goop gjøre heller. -Stigma
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå