johnohod Skrevet 1. juni 2004 Skrevet 1. juni 2004 Den heilt nye hden på laptopen min startar å lage en "tschakka, tshcakka" lyd, som om den blir lest/skrevet til konstant, når laptopen er "idle" Er dette farlig? Er det mulig å finne ut kva som skjer?
Hårek Skrevet 1. juni 2004 Skrevet 1. juni 2004 Helt ny? Da krever du å få en ny. Det er en alvorlig feil på gang.
solar_panel+ Skrevet 1. juni 2004 Skrevet 1. juni 2004 Ville nok prøvd å fått en ny, eller sendt den tilbake til butikken for testing. Jeg savnet virkelig et ord for den lyden... Sp+
johnohod Skrevet 1. juni 2004 Forfatter Skrevet 1. juni 2004 Har nettopp bytta i laptopen fordi den andre slutta å funke, så den er 3-4 veker gammal. Er det mulig at det dårlig kontakt eller noke anna rart i dell'en min som slite ut harddiskane??
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå