aaabbb666 Skrevet 20. mai 2004 Skrevet 20. mai 2004 Hei.. Sitter fortiden å lager, eller prøver i allefall å lage et design til ei hjemmeside i Paint Shop Pro. Å desgine sia er ikke noe problem, men jeg fatter liksom ikke hvordan jeg skal gjøre det når jeg skal legge den ut. Må man bruke spesielle programmer ellerno.. ? Så alt i alt, jeg har designet siden, men fatter ikke hvordan jeg skal legge den ut. Og hvordan jeg skal bruke designet. btw... litt vanskelig å forklare når jeg ikke helt veit hva jeg snakker om.. :/ /mds
Haraldson Skrevet 20. mai 2004 Skrevet 20. mai 2004 (endret) Vel, du må programmere hele tingen i HTML eller et annet språk, og dele opp bildene osv. Mange fine sider i den sticky-tråden i WDS, HTML og CSS... http://forum.hardware.no/index.php?showtopic=176376 Endret 20. mai 2004 av Mr.Berg
Marvil Skrevet 20. mai 2004 Skrevet 20. mai 2004 Aner ikke om det finnes noen Slice funksjon i PSP, men den deler opp siden din og generer en (råtten) HTML kode slik at siden er klar til opplasting på nettet. Det er anbefalt å lære seg HTML og CSS og lage siden fra bunn med de grafiske elemenetene du allerede har laget.. Litt vanskelig å forklare, pirk litt selv og spør underveis..
aaabbb666 Skrevet 20. mai 2004 Forfatter Skrevet 20. mai 2004 Jaok. Noen som har lyst å gjør den delen for meg. Vis dere kan det, burde det jo ikke ta så alt før lang tid ikke sant? Så da hadde jeg bare behøvd å sette inn stuff på sia + en liten thanx til den personen som hjalp meg ! Noen som har lyst ?
Haraldson Skrevet 20. mai 2004 Skrevet 20. mai 2004 Her har vi i alle fall en som spør om kodejobb med ganske så ydmyk holdning! Og, nei, det kan faktisk ta en god stund å sette sammen ei side. Det beste er vel om du prøver å lære deg HTML, så kan du spørre her underveis..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå