Gå til innhold

støtter denne viften hovedkorte mitt?


pcpro

Anbefalte innlegg

Skrevet

hei! Er det noe som vet om denne viften støtter dette hovedkorte?

 

CNPS7000CU er en støysvak kobberkjøler. Størrelsen gjør at den ikke passer alle hovedkort, se lister over inkompatible Socket 478 og Socket 462 hovedkort . Det medfølger viftestyring (FanMate) for trinnløs regulering av vifteturtall samt termisk pasta.

 

så vis du vet om den viften passer på hovedkorte mitt så skriv i vei :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

har tenkt og kjøpe noe kabinett vifte fra microplex men er ikke sikker på hvem jeg burde gå får?

har du er frarniger emd en god kabinet vifte så skriv hvilken og gi meg url er u snill hadde hert bra om den hvar hos mircoplex og om den ikke bråkte så mye heller.

Skrevet

trur jeg oxo må ha meg nytt grafikkort kjøller oxo hvar litt vanskleig og finne en som ikke bråker så.

er det noen her som vet om en grafik kort kjøler som ikke bråker så sykt og kjøler bra?

gi meg url a.

Skrevet (endret)

Den vifta er superbra, bruker en sånn på min p4 2.4 @ 3.3 temp med prime95 load ca. 50c. Les på hjemmesiden til leverandøren, der finner du liste over alle kompatible hovedkort, da vifta er stor og tung er det en del den ikke passer til. Ser ut som den er nede nå men.

Endret av crownjewel

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...