ThoreS Skrevet 14. april 2004 Skrevet 14. april 2004 Jeg har har fått et problem med cd-brenneren min som synes å være uløselig, i alle fall for meg. Når jeg setter inn en ny, blank cd-R eller cd-rw opptrer den som en audio cd. Åpner jeg cden så vises det "Track01.cda" til tross for at platen er ny. Jeg har prøvd med forskjellige typer cd-r og cd-rw, med det samme resultat. Problemet fører til at jeg ikke kan brenne cder da brenneprogrammet (Nero 5.5 )oppfatter platen som full. Jeg har en gammel maskin Qdi titanium I hovedkort og bruker windows 98 SE. CD-brenneren er en LG CD-R/RW Modell: GCE-8481B Jeg regner med at noen er fristet til å svare: Hiv hele dritten i dass og kjøp deg en ny maskin, men da må jeg gi opp og det ligger ikke for meg. Jeg håper med dette at "noen der ute" kanskje har hatt det samme problemet eller er istand til å finne ut av det.
Admin'c Skrevet 14. april 2004 Skrevet 14. april 2004 har du prøvd å legge inn nero på nytt og så oppdatere det? Du kan jo også prøve et annet brenneprogram (demo versjon) og se om det virker
ThoreS Skrevet 14. april 2004 Forfatter Skrevet 14. april 2004 Jeg nedgraderte fra nero 6 tilNero 5.5 uten resultat. Problemet er at platen vises som en audio CD i explorer med en tilsynelatende fil???
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå