Zemeckis Skrevet 9. april 2004 Skrevet 9. april 2004 (endret) Last ned her Sorry om det er en tråd om dette Edit:Så først nå at stryder var først ute. Endret 9. april 2004 av Zemeckis
Döden Skrevet 9. april 2004 Skrevet 9. april 2004 JeJe. Flott at flere bryr seg da! Svært liten respons på den andre tråden. Japp. Hva syns dere `? Personlig så det ut. Var litt redd etter alle skjermisen fra Mars. (Likte de ikke!) Men denne trailern bekrefter at jeg ikke har noe å frykte! Ellers må jeg si to negative ting om den: 1. Er kvaliteten. (Men det er jo kvaliteten på trailern da. ) 2. Syns at vakten burde seg det når du beveger deg i gresset som da bøyer seg foran han tross at indexen er på 100 %. (Men også syns jeg at index på enkelte steder godt kunne være under 100 % . Det hvite på drakten ødelegger) Overall. Helt konge! * Oppvarming til E3. Snart bare 30 dager igjen! *
Zemeckis Skrevet 9. april 2004 Forfatter Skrevet 9. april 2004 Synes filmen var utrolig tøff,skikkelis stealth game
Zlascher Skrevet 9. april 2004 Skrevet 9. april 2004 Synes det ser bra ut allerede, husk at det er en del igjen i utviklingen. Men jeg er uansett overbevist om at dette blir et av de 5 beste spillene på PS2 noensinne. Gleder meg helt sinnsykt!!!
Döden Skrevet 9. april 2004 Skrevet 9. april 2004 Synes det ser bra ut allerede, husk at det er en del igjen i utviklingen. Men jeg er uansett overbevist om at dette blir et av de 5 beste spillene på PS2 noensinne. Gleder meg helt sinnsykt!!! Tidense best spill til og med. (Slik jeg ser det.)
notarget Skrevet 9. april 2004 Skrevet 9. april 2004 Jeg så videon nå, det så ganske bra ut. Får håpe det ikke bli for vansklig eller for vietnam aktig, det kan fort bli kjedelig i lengden.. bare skog og skog
Döden Skrevet 9. april 2004 Skrevet 9. april 2004 Jeg så videon nå, det så ganske bra ut.Får håpe det ikke bli for vansklig eller for vietnam aktig, det kan fort bli kjedelig i lengden.. bare skog og skog Skog og skog. Er enig at dette ligner mer på skog enn tideligere bilder ja. Vi får også diverese "enemy camps" ville jeg tro. Vi får en helt ny base å infiltrere. Vi får fjell med snø. Vi får vannvittig varierte landskaper. Bare å ta en titt på tideligere screenshots. Eksempel 1 Eks. 2 Eks. 3 Eks. 4 Eks. 5 Eks. 6 "Eks. 7" Eks. 8 Eks.9 "Eks. 10 "
notarget Skrevet 9. april 2004 Skrevet 9. april 2004 Ok, det blir fint. Har du noen bilder som ikke inneholder skog
Döden Skrevet 9. april 2004 Skrevet 9. april 2004 Ok, det blir fint. Har du noen bilder som ikke inneholder skog Nei faktisk ikke som jeg kan huske. *Leter* Nei. Fant ikke noe.
Illmatic Skrevet 10. april 2004 Skrevet 10. april 2004 stryder:finnes det en offisiell e3 side som opppdaterer seg hver dag under messen? d hadde vært greit... gleder meg til mgs3!!!
Döden Skrevet 10. april 2004 Skrevet 10. april 2004 Tror nok ikke du finner helt det du er på utkikk etter men: Snake Eater siden (Produkt-siden) E3 siden ? ! Japp. Det var vel det. Eller anbefaler jeg deg å følge med på diverse spillsider.
Illmatic Skrevet 10. april 2004 Skrevet 10. april 2004 skandinavisk spillblader har også gode repotasjer derfra... skal du ditt??? (jobber du i bransjen)
Döden Skrevet 10. april 2004 Skrevet 10. april 2004 Nei. Jeg jobber ikke i bransjen og er nok litt for ung. Jeg skal ikke dit. Kunne veldig gjerne tenkt meg dit. Men akk ja.
Illmatic Skrevet 10. april 2004 Skrevet 10. april 2004 me 2! men vi kan jo kose oss her hjemme med playstation expo og gullstikka. (ehh like kult?)
BigWhig Skrevet 10. april 2004 Skrevet 10. april 2004 (endret) Camoflauge-videoen så meget lovende ut. Ser ut som vi får litt mer frihet og større områder å boltre oss i. Sammenlignet med andre stealth-spill, ser det ut som Konami gjør dette på samme måten. Ved 100% kan soldatene omtrent stå oppå deg uten at de ser deg. Der samme kunne du gjøre i Splinter Cell og Thief. Ikke realistisk, men for mye realisme kan fort bli litt plagsomt. Med den lysende nattkikkerten ville nok Sam Fisher bare drømme om å gjemme seg i det hele tatt Tror nok at MGS3 vil bli et av de aller beste spillene som har komt ut. Endret 10. april 2004 av Kjellinge
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå