laneZ Skrevet 29. mars 2004 Skrevet 29. mars 2004 Prisklasse 1000-2400 kr Noen få kriterier : * Skjermoverflaten må være flat (ganske) * Den må være god til gaming , helst FPS spill som CS osv Ellers ikke noe og utsette , samme om den er hvit eller svart osv. Mvh Daniel.
Mio Skrevet 29. mars 2004 Skrevet 29. mars 2004 Se på denne: Samsung Monitor 19" TCO99 SyncMaster 957p vet ikke om den er flat, men billig er den i hvertfall Tatt fra psdata.no Tror den er verdt penga i det minste.
3dme Skrevet 29. mars 2004 Skrevet 29. mars 2004 (endret) Det står jo "Dynaflat" i specsene,så den er forhåpentligvis flat som en panneakake,skal kjøpe samme skjer selv om en stund. opb,beklager,trodde du mente 957 mb, Endret 29. mars 2004 av 3dme
Uderzo Skrevet 29. mars 2004 Skrevet 29. mars 2004 Se på denne: Samsung Monitor 19" TCO99 SyncMaster 957p vet ikke om den er flat, men billig er den i hvertfall Tatt fra psdata.no Tror den er verdt penga i det minste. Den skjermen er ikke flat, men den utgir seg ikke for å være det heller. mao skjermen har buet glass og billedrør. Har hatt den skjermen selv og jeg vil tro du får mye for pengene. Men hvis flatt billedrør er viktig for deg burde du gå for 957 mb. Tror den er helt flat, noen som kan bekrefte det ?
laneZ Skrevet 29. mars 2004 Forfatter Skrevet 29. mars 2004 Veldig feil postet , beklager . Frista meg litt den Samsung Synchmaster 957mb . Kikka også på denne : https://ssl.itbutikken.dk/vareinfo/vis_vare.asp?varenr=43880 . Vet ikke om denne er noe mere tess en samsung skjermen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå