sfRoyal Skrevet 24. mars 2004 Skrevet 24. mars 2004 I dag fikk jeg CS:CZ i postkassa.. Hmm, forhåndsbestilt i år 2000, og avbestilt 5 ganger.. Men ihvertfall, på esken står det så mye som EXCLUSIVE Half-Life 2 Footage inside! Woho! What a major ripoff! Det er en CD, merket HL2, med akkurat det vi har sett før, men med dårligere kvalitet! GRR!
pronoob Skrevet 24. mars 2004 Skrevet 24. mars 2004 I dag fikk jeg CS:CZ i postkassa.. Hmm, forhåndsbestilt i år 2000, og avbestilt 5 ganger.. Men ihvertfall, på esken står det så mye som EXCLUSIVE Half-Life 2 Footage inside! Woho! What a major ripoff! Det er en CD, merket HL2, med akkurat det vi har sett før, men med dårligere kvalitet! GRR! att det går an, rett å slett, hvor hadde du bestilt det fra?
paranoide Skrevet 24. mars 2004 Skrevet 24. mars 2004 Skulle spille CS her om dagen, så dukket det opp en melding. "Congratulations, CZ is now downloaded to your computer!" Ganske irriterende iom at jeg ikke vil ha spillet, eller har råd til å kjøpe det. Teit salgstriks spør du meg. Valve har heldigvis fikset på dette i den seneste Steam patchen.
Windoge Skrevet 24. mars 2004 Skrevet 24. mars 2004 I dag fikk jeg CS:CZ i postkassa.. Hmm, forhåndsbestilt i år 2000, og avbestilt 5 ganger.. Men ihvertfall, på esken står det så mye som EXCLUSIVE Half-Life 2 Footage inside! Woho! What a major ripoff! Det er en CD, merket HL2, med akkurat det vi har sett før, men med dårligere kvalitet! GRR! Kjøpte du spillet for å få den HL2 greia da ?
DaWeed Skrevet 24. mars 2004 Skrevet 24. mars 2004 (endret) men likevell bør de spare seg for "exclusive" mener nå jeg Endret 24. mars 2004 av DaWeed
NoLimit_^ Skrevet 25. mars 2004 Skrevet 25. mars 2004 Skjønner ikke hvordan man har råd til Condition Zero når Splinter Cell PT, Far Cry, BF: Vietnam og Unreal tournament 2k4 er nettopp kommet ut...
NuckChorris Skrevet 25. mars 2004 Skrevet 25. mars 2004 Skjønner ikke hvordan man har råd til Condition Zero når Splinter Cell PT, Far Cry, BF: Vietnam og Unreal tournament 2k4 er nettopp kommet ut... Skjønner ikke at noen kjøper CZ selv om de skulle ha råd
Gjest Slettet-80wCWpIM Skrevet 26. mars 2004 Skrevet 26. mars 2004 ganske godt gameplay ? uhm, det er cs 1.5 med boter, ca identisk..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå