Gå til innhold

jeg lurer på om sis 740


Anbefalte innlegg

Annonse

[1] Random productId 7203344 from forum_23

hey jeg har kjøp en paackard bell easy note med en amd 2400+ men jeg lurer på om sis 740 er et bra skjermkort :D:D:D:D

Jeg har et SiS 630 på laptopen min, og det suger golfballer gjennom en hageslange! Det er kapabelt til å crashe de aller fleste (om ikke alle) overklokkingsprogrammer, og med en PIII 1 GHz og 2x256 MB 133MHz RAM (og 32 MB på skjermkortet) har jeg greid å presse hele greia opp i hele 386 poeng i 3Dmark01se... For the love of Cod, STYR UNNA! This madness must END! ;)

Lenke til kommentar
:p:p hvordan overkokker man sis 740 da??? :p

Med min utrolig snodige teft vil jeg kunne gjette på ikke! Du har en ferdigmaskin fra en stor pc-produsent, og stort sett ... INGENTING fra disse kan klokkes.

Dessuten er nok skjermkontrolleren din integrert i chipsettet (hovedkortet), så det går nok helt sikkert ikke an å klokke den noe videre. Sorry, men sånn er det nå.

Lenke til kommentar

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...