Gå til innhold

Ødelagt IS7-G


Anbefalte innlegg

Skrevet

Oppdaget til min store forskrekkelse i går at mitt splitter nye IS7-G var ødelagt! :cry: det som har skjedd er at den ene bøylen som northbridge viften er festet i har løsnet fra hovedkortet! godt jeg så dette før jeg satte inn kortet i maskina, for bøylen lå oppå kortet, og kunne forårsaket kortslutning. Men, uansett, her er alternativene jeg har:

  • Få en dataelektroniker til å lodde på igjen bøylen
  • Sende i retur til Komplett

Problemet mitt er at komplett ikke selger IS7-G, det jeg kjøpte var demovare... men kan jeg da sende i retur og f.eks. be om et IC7-G i stedet? Fetteren min fikk tilsendt et defekt hk, sendte det i retur og fikk et nytt hk tilbake, i annet merke (defekt abit -> MSI).

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du må nokk ta i mot pengene, de gir vanskelig ut et anent Hk,med et stort men ,legger du penger i mellom på et dyrere hk. er det løsning på gang.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...